Gen.G ve Hip Hopçu Jay Park İşbirliği Duyuruldu

Avatar photo
Takip Et
Gen.G ve Jay Park Leage of Legends takımı için ortaklığa giderek şarkı çıkardılar.

Amerikan Koreli hip hop şarkı ve söz yazarı CEO Jay Park, şarkıcı pH-1 ve yapımcı GroovyRoom; etkinlik organizasyonlarda önemli etkisi olan Gen.G ile ortaklığa giderek “ALL IN” adlı bir şarkı ile Gen.G’nin Leage of Legends takımını kutluyor.

Söz yazarı ve şarkıcı Jay Park, sezon tatilinde Gen.G’nin takım oyuncularıyla onların oyun konusunda hırsları ve tutkuları hakkında görüşmeler sonucu hip hop kültürüyle harmanlanmış Gen.G Leage of Legends’ın takım şarkısı olarak “ALL IN”i çıkardı.

Jay Park, Gen.G League of Legends takımı için özel şarkı yaptı.

Jay Park şunları söyledi:

Bu genç oyuncuları harekete geçiren şeyi, her şeyi yoluna koymak için çalışmalarını ve antrenman yaptıklarını görmek ilgi çekici. Her zaman yeni sınırlar keşfetmeye çalışıyorum ve bunu Gen.G ile yapmak benim için bir ayrıcalık. “ALL IN” ile kazansanız da kaybetseniz de asla pişmanlığınızın olmayacağını söylemek isterim.

Basın açıklamasına göre yarışmacıların dikkatini dağıtmamak, projeyi gizli tutmak için özenle çalıştığını söylüyor. Aynı zamanda basın; oyuncuların bilinirliği yüksek olan şarkıcının vakit ayırıp LCK sezonunun oyuncular için önemini anlamaya çalışmasına çok şaşırdıklarını not düşüyor.

Gen.G’nin Operasyon Direktörü Arnold Hur şunları ifade etti:

Kore hip hop endüstrisinin ikonlarından Jay Park, en az onun kadar parlayan yıldız PH-1 ve GroovyRoom ile çalışmak bir onurdu. Oyuncularımız Kore hip hop müziğinin büyük bir hayranları oldukları gibi Koreli hip hop artistleriyle çalışma geçmişimiz var. Jay ile tanıştığımız zaman bütün takımımız şaşırdı ve Jay’i takımı anlamak için ayırdığı vakit karşısında takdir ettiler.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

New World Balık Nasıl Tutulur?

Sonraki İçerik

BBL Gais ile Yollarını Ayırdığını Duyurdu

Alakalı İçerikler
""