G2 ve BIG’den Galibiyet Şovu

Avatar photo
Takip Et
IEM Köln turnuvasında G2 ve BIG, grup aşamalarına galibiyetle başladı.

G2, IEM Köln’ün A Grubu’nun ilk turunda Complexity karşısında 2-0’lık ikna edici bir galibiyetin ardından IEM Köln kampanyasına harika bir başlangıç yaptı. Bir diğer taraftan BIG ve Virtus.pro maçında BIG 2-0 galibiyetle açılış yaptı.

G2 tüm gücüyle mücadele ederek Complexity maçından galip çıktı. Vertigo’daki ilk yarının çoğunluğunda G2 daha iyi taraftı. T tarafında 10 tur attılar ancak Kristian “k0nfig” Wienecke ve Benjamin “blameF” Bremer’in harika bireysel oyunları olmasaydı, Complexity için skor daha da kötü olabilirdi.

huNter- parlayan formunu geçtiğimiz maçta Dust 2 haritasına taşıdı. Burada G2 yarıyı kapatmak için 8-0’lık baskın bir koşunun ardından 11-4 önde giderken T tarafında 17-8 gitti. Aradan sonra, NiKo’nun öne çıkma zamanı gelmişti. Complexity’nin ivmesini durdurmak ve takımına seriyi sona erdiren beş rauntluk bir galibiyet serisine önderlik etti.

BIGG2 ve BIG karşı karşıya gelecek.

Bir sonraki turda G2, Virtus.pro’ya karşı iki haritalı maçta alacağı galibiyet ile LAN galibiyet serisini genişleten BIG ile karşılaşacak. Play-in etabını Sprout ve OG’yi yendikten sonra geçen Alman tarafı, Johannes “TabseN” Wodarz’ın CT tarafında eski halinden bir görüntü gösterdiği Dust 2’de az farkla galibiyetle seride liderliği ele geçirdi (1.88 KD, 157 ADR).

Inferno’nun ilk yarısı kısasa kısas meselesiydi, ancak daha sonra BIG, T tarafına geçtikten sonra oyunun kontrolünü ele geçirdi ve harita noktasına giderken 8-0’lık bir koşuya çıktı. Virtus.pro oyunu uzatmaya zorlama umuduyla mücadele etti ancak bu mücadelede başarısız oldu.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Yeni VALORANT Bug’ı Sizi Uçuracak

Sonraki İçerik

VALORANT Afet Koleksiyonu Mağazada

Alakalı İçerikler
""