Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Forza Horizon 4’ün Son İçerik Güncellemesi Bugün Yayınlanıyor

Avatar photo
Takip Et
Forza Horizon 4’te daha fazla yeni içerik göremeyeceğiz.

Kasım ayında Forza Horizon 5‘in piyasaya çıkarılmasına hazırlanan yapımcı stüdyo Playground Games, Forza Horizon 4‘e daha fazla içerik hazırlamayacaklarını açıkladı. Tüm odağını yeni oyuna çeviren stüdyo, bugün yayınlanacak güncellemeden sonra yeni içerik getirmeyecek. 2018’de çıkışından beri Forza Horizon 4’e her büyük güncellemede yeni içerik geliyordu, fakat bu artık son buluyor.

Forza Horizon 4’ün son içerikleri 37. sezon ile eklenecek.

Microsoft‘un çok sevilen ve sezonlar halinde devam eden Forza Horizon 4‘ün gelecek sezonu 37. sezon ile birlikte, yeni arabalar ve meydan okumalar eklenecek. 37. sezonun ödülü hafif, oldukça hızlı ve tamamen karbon fiber gövdesi olan VULH 05RR olacak, ve böylelikle FH4′ eklenen son araç olacak. Aracın üretim yerinin Meksika olması ve Forza Horizon 5’in de Meksika’da geçecek olmasına da tatlı bir “tesadüf” diyebiliriz.

Forza Horizon 4Güncelleme ile birlikte aynı zamanda “Super7 High Stakes” modu geliyor. Bu modda oyuncular daha yüksek riskli meydan okumalara katıldıkça daha iyi ödüller alacak, devam ettikçe ödüllerini hesaplarına ekleyebilecek ya da devam etmeyi seçebilecekler. Fakat başarısız olmaları hepsini kaybetmelerine sebep olacak.

Forza Horizon 4 güncelleme almaya devam edecek.

Yeni içerik gelmeyecek olsa da, oyun 38. sezon ile devam edecek. Stüdyonun baş yapımcısının açıklamasına göre, önceki güncellemelerin güzelce bir araya getirilmesiyle oyuna içerik gelmeye devam edecek. Yapımcılar, oyunu tamamen arkada bırakmadan, hala oynamaya devam eden oyuncular için eğlenceli kılmaya devam etmek istediklerini belirttiler. Hatta yeni oyunları çıktıktan sonra da planları olduğunu, fakat henüz paylaşmak istemediklerini de belirttiler.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Indiana Jones Oyunu 2009 Yılından Beri Planlardaymış

Sonraki İçerik

ESL IEM Köln İçin Yeni HUD ve Kupayı Duyurdu

Alakalı İçerikler
""