Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Fortnite’a Gangnam Style İfadesi Geldi

Avatar photo
Takip Et
Görsel 4: Fortnite'a Gangnam Style İfadesi Geldi - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Görünüşe göre Fortnite, birkaç yıl önce oldukça popüler olan bir dansı taklit eden yeni bir ifade ekliyor. Gangnam Style dans ifadesi, bu dans adımlarına yol açan şarkının popülerliğinin zirvesine ulaşmasından yaklaşık sekiz yıl sonra, Fortnite içinde resmi olarak mevcut.

Konu Fortnite olduğunda popüler danslar ve şarkılar yeni bir şey değil. Doja Cat’in “Say So” ve Megan Thee Stallion’un “Savage” filmleri zaman zaman oyuna giren ve çıkan danslardan sadece ikisi. Epic Games’in Battle Royale unvanını çevreleyen haberlerin büyük bir kısmının, geliştiricinin yeni bir dans hareketi uygulamak için ödeme yapması gerekip gerekmediğiyle ilgili olduğu bir dönem vardı. Bununla birlikte, neredeyse on yıllık bir şarkıya dayanan bir ifade, oyunda biraz daha nadir bir durum.

Fortnite’ın resmi Twitter hesabı, son birkaç gündür bir şeylerle dalga geçiyordu.

Perşembe öğleden sonra erken saatlerde, dans ifadesinin eklendiğini ima eden, başlığın resmi Kore Twitter hesabıydı. Tweet, oyunun karakterlerinden birkaçının bir binanın üzerinde durup hareketlerini göstermesinden kısa bir süre sonra, ifade resmen Battle Royale’e güncelleme ile eklendi.

Gangnam Style ifadesini elde etmek için oyuncuların karmaşık çemberlerden atlamasına gerek yok. Birinin eşyalarını çalmadan önce seviye atlamasına gerek yoktur. Bir hareketi bozmak isteyen herkesin sadece Fortnite eşya dükkanından dansı satın alması gerekir. Satın almak isteyenlerin sadece 500 V-Bucks ödemesi gerekecek. Oyunun hayranları, bunun ikonik bir şarkı ve dans için nispeten düşük bir fiyat olduğunu belirtti.

Epic Games, 2021’in başlamasından bu yana oyuna büyük bir güncelleme getirmedi, ancak şirket yeni yıldan bu yana burada ve oraya daha küçük içerik parçaları ekliyor.

Daha fazla oyun haberleri ve incelemeler için Pilli Oyun’da kalın.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: GTA Online Güncelleme Notları: İki Kat Ödül, Üç Kat Ödeme - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

GTA Online Güncelleme Notları: İki Kat Ödül, Üç Kat Ödeme

Sonraki İçerik
Görsel 6: Overwatch'ın Yeni Güncellemesi ile Zenyatta, Echo ve Tracer Nerfleniyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Overwatch’ın Yeni Güncellemesi ile Zenyatta, Echo ve Tracer Nerfleniyor

Alakalı İçerikler
""