Fortnite’a Gelecek Sezon Birinci Şahıs Modu Eklenebilir

Görsel 1: Fortnite'a Gelecek Sezon Birinci Şahıs Modu Eklenebilir - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Sezonun bitimine yakın Fortnite hakkında yapılan yeni bir sızıntıya göre oyuna yakında birinci şahıs nişancı modu eklenebilir.

Sızıntı kaynağı ve veri analizcisi Hypex, Fortnite’ın birinci şahıs modunun “nihayet gelecek sezon geleceğini” iddia etti. Hypex’in yanında ShiinaBR, GMatrixGames ve iFireMonkey gibi diğer sızıntı kaynaklarının da Fortnite’ın gelecek sezonunda birinci şahıs modunun gelmesini beklediğini belirtti.

Sızıntıya göre; Fortnite Birinci Şahıs modu opsiyonel olacak.

Fortnite Bölüm 4, Sezon 1 önümüzdeki hafta, 8 Mart Çarşamba günü sona erecek ve Sezon 2 hemen ertesi gün, 9 Mart’ta başlayacak, bu nedenle sızıntının gerçek olup olmadığını öğrenmemiz çok uzun sürmeyecek.

Hypex, modun isteğe bağlı mı yoksa Zero Build gibi ana bir özellik mi olacağı sorulduğunda, kaynaklarının gelecek sezonla ilgili gördüklerinin çoğu üçüncü şahıs modunda olduğu için büyük olasılıkla isteğe bağlı bir ayar olacağına inandıklarını belirtti.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Exit mobile version