For Honor’ın Yeni Kahramanı Kyoshin Duyuruldu

2. Sezon ile beraber yeni kahraman Kyoshin, For Honor’a geliyor.
Takip Et

For Honor’daki bir sonraki güncelleme, söz verildiği gibi oyuna yeni bir kahraman getiriyor. Perşembe günü, Ubisoft ilk kez yeni kahramanı açıkladı ve  hakkında daha fazla ayrıntı paylaştı.

Kyoshin, 22 Temmuz’da bir sezon ortası güncellemesi olan 2.0 ile For Honor’a geliyor. Kyoshin;  Samuray grubuna katılan,  gizli bir Shikomizue bıçağı ve kınıyla savaşan mistik savaşçılardır. Oyun fragmanında görülen Kyoshin’in dövüş stilinde görüldüğü üzere sadece kılıç ile değil aynı zamanda kılıcın kınıyla da savaşıyor ve doğaüstü unsurlar içeriyor.

Kyoshin’i 5 Ağustos itibariyle 15.000 Steel’e alabileceksiniz.

Kyoshin, bir elit kıyafet, özel bir Ornament, yedi günlük şampiyon statüsü ve üç Scavenger Crate içeren 8 dolarlık bir pakette piyasaya sürüldüğü gün satın alınabilecek. Beklemek isterseniz, kahramanı oyun içi para birimi olan Steel’i kullanarak 5 Ağustos’tan itibaren 15.000’e satın alabileceksiniz.  For Honor, yıl sonundan önce yeni  bir kahraman daha  açıklayacak.

For Honor şu anda tüm platformlarda 19 Temmuz’a kadar ücretsiz oynanıyor.  Oyunu almak için kararsızsanız , tam hikayenin  yanı sıra oyunun çok oyunculu modları ve haritalarında birlikte oynayabileceğiniz 12 oynanabilir kahramanı içeren standart sürümdeki tüm içeriği deneyimleyebileceksiniz. Standart sürüm ayrıca PC’de %85 indirimle satışta. Ve bu yeni sezon, önceden  alan ve oynamayanlar için de bir göz atma fırsatı olabilir.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Avatar photo

Nintendo Switch’e Gayriresmi GTA Vice City Çıktı

Sonraki İçerik

XCOM Legends Sessiz Sedasız Piyasaya Sürüldü

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.
Görsel 5: Discord - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Discord sunucumuza katılarak;

  • Oyunlarda ya da bilgisayarınızda yaşadığınız sorunlara çözüm bulabilir,
  • Tüm platformlardaki ücretsiz oyunları takip edebilir,
  • Yeni alacağınız donanımlar/cihazlar için öneri alabilir,
  • Çekilişlere ve sohbete katılabilirsiniz.