Farming Simulator 22’de Daha Detaylı Karakter Oluşturabileceksiniz

Takip Et
Farming Simulator 22’de daha detaylı karakter oluşturabileceğiz. Peki yenilikler ne?
Görsel 4: Farming Simulator 22’de Daha Detaylı Karakter Oluşturabileceksiniz - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Farming Simulator 22 piyasaya sürülmeye yaklaştıkça, Giants Software geliştirme ekibi yeni ayrıntılar sunmaya devam ediyor. En son yenilik, Farming Simulator 22’nin yeni karakter oluşturma sistemi.

Görsel 5: Farming Simulator 22’de Daha Detaylı Karakter Oluşturabileceksiniz - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Farming Simulator 22’de daha fazla marka var.

Yeni karakter oluşturmak için, her zamankinden daha fazla özelleştirme seçeneğine sahibiz.Yeni saç ve vücut stilleri, sakal, cilt tonları ve yeni kıyafet seçenekleri eklendi.Veartık giysiler de markalı. Daha önce,sadece çeşitli çiftçi üreticilerinden şapka takmak için düzenleniyordu. Şimdi, Fendt, Valtra, CLAAS, John Deere ve benzeri tüm markalı kıyafetler var. Böylece oyuncular markalara olan tutkularını daha çok gösterebilecekler.

Yeni karakter oluşturma aracı, geçmiş oyunlardan çok daha gelişmiş.Hele ki kadın çiftçi modelleri Farming Simulator 17’ye daha yeni eklendiğini düşünürsek.

Kabul etmek gerekir ki, oyunun çoğu yalnızca makine kullanırken üçüncü şahıs görünümünde geçiyor. Bu nedenle karakter modeliniz genellikle onları yalnızca bir makinenin kokpitinde otururken görmenin dışında görünmüyor. Peki, neden büyük değişiklik? Bunun muhtemel nedeni,yeni çok oyunculu modun da büyük bir yükseltme alması.

Farming Simulator 22’nin kısa bir süre önce, ilk kez çapraz oynama özelliği olduğu onaylandı. Çok oyunculu bir oturumda oynarken, karakter modelleri çok daha sık görülür. Bu nedenle, oyuncuların yaratıcılıklarının uçmasına izin vermeleri için daha fazla karakter oluşturma seçeneği eklemek akıllıca bir geliştirme.

Karakter yaratıcısının ötesinde, Farming Simulator 22, yerleşik mevsimsel değişiklikler, yeni mahsul türleri, yenilenen grafik efektler, yeni üretim zincirleri ekonomi mekaniği ve çok daha fazlası dahil olmak üzere birçok yeni özelliği barındıracak.

Farming Simulator 22, 22 Kasım’da piyasaya sürülecek.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 6: Matrak NFT Games 180 Milyar Dolarlık Dünya Oyun Pazarına Göz Dikti - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Matrak NFT Games 180 Milyar Dolarlık Dünya Oyun Pazarına Göz Dikti

Sonraki İçerik
Görsel 7: Steelseries Sınırlı Üretim Ghost Koleksiyonunu Sunuyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Steelseries Sınırlı Üretim Ghost Koleksiyonunu Sunuyor

Alakalı İçerikler