Farming Simulator 22 Hızlı Para Kazanma Rehberi

Avatar photo
Takip Et
Bu rehberimizde size “Farming Simulator 22 Hızlı Para Kazanılır?” sorusunu cevaplayacağız.
Görsel 4: Farming Simulator 22 Hızlı Para Kazanma Rehberi - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Farming Simulator 22 bir simülasyon oyunu olduğundan dolayı, gerçek hayatta bulunan yöntemleri kullanarak para kazanmanız gerekiyor. Oyundaki en temel hedefiniz, yönettiğiniz çiftlik yoluyla mümkün olduğunca çok para kazanmaktır.

Tarım Mahsulü Satarak Para Kazanın

Görsel 8: Farming Simulator 22 Hızlı Para Kazanma Rehberi - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Farming Simulator 22 hızlı para kazanmanın ilk ve en temel yolu, oyunda para kazanmanın da hem birincil hem de ana yöntemi olan mahsuller. Farming Simulator 22 bir simülasyon oyununda olması beklendiği gibi gerçek hayat üzerine kurulu.

Tarlanızdaki mahsulleri sağlıklı ve taze tutmak için onlara gübre vermeniz gerekiyor. Gübre hem toplayacağınız mahsul miktarını artırıyor dolayısıyla gelirinizi de. Prosedür gerçekten çok basit, sadece tarlanıza ekici römork yardımıyla tohumları ekin, gübreleyin ve büyümelerini bekleyin.

Hepsi büyüdükten sonra onları hasat edebilirsiniz. İyi durumda ve gübrelenmiş olan mahsuller, olmayanlara kıyasla daha fazla para kazanmanıza olanak sağlar.

Hayvancılık Yaparak Para Kazanın

Görsel 9: Farming Simulator 22 Hızlı Para Kazanma Rehberi - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Farming Simulator 22’de hızlı para kazanmak için kullanabileceğiniz yöntemlerin arasında hayvancılık da bulunuyor. Oyunda bulunan hemen hemen her hayvan size çok para kazandırabilir, bu hayvanların başındaysa domuzlar yer alıyor.

Bu nedenle, çiftliğinizde bir domuz ahırı ve bir sürü domuz bulundurmak daha sonra iyi bir miktar nakit kazanmak için yardımcı olacaktır.

Domuzların yanı sıra, para kazanmak için satabileceğiniz yün sağlayan koyunlar da bulunuyor.

İnekler ise doğrudan paraya dönüştürebileceğiniz süt, tarlalarınızın verimini artırabilecek gübre sağlar. Kısacası, hayvanlarınıza iyi bakın ve onları zamanında besleyin. Böylece para kazanmanıza yardımcı olarak size fayda sağlayabilirler.

Odunculuk Yaparak Para Kazanın

Görsel 10: Farming Simulator 22 Hızlı Para Kazanma Rehberi - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Farming Simulator 22 hızlı para kazanmanızı sağlayacak bir diğer yöntem ise ormancılık yapmak. Oyunda ağaçlarla dolu birkaç ormanlık alan bulunuyor.

Tarla ekip biçmekten sıkıldığınızda bir ormancılık ekipmanı filosu kurup ağaç kesmeye ve çeşitli görevler almaya başlayabilirsiniz.

Sözleşmeli İşler Yardımıyla Para Kazanın

Farming Simulator serisinin şüphesiz en eşsiz özelliklerinden birisi sözleşmeli işler olabilir. Sözleşmeli bir işçi olarak göreviniz, diğer çiftçilerin farklı alanlarda verdikleri görevleri tamamlamaktır.

Yaptığınız sözleşmeli işi başarıyla tamamlarsanız, kendi çiftliğinizde kullanabileceğiniz para da dahil olmak üzere çeşitli ödüller kazanırsınız.

Devlet Desteğinden Faydalanın

Oyunda ilerlemek için yeterli vakte sahip olmayan ya da hile yapmak için çeşitli yöntemler arayan oyuncuların işi Farming Simulator 22 gibi bir simülasyon oyununda çok zor. Eğer onlardan biriysen, senin için de bir çözüm yolumuz var.

Farming Simulator 22’de tarım için yılda 100 milyon dolar sağlayan bir devlet desteği özelliği bulunuyor. Bu tarım desteği, en iyi ekipmanlara kolayca erişmenizi sağlıyor.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 11: Final Fantasy XIV Oyuncu Sayısı 25 Milyonu Aştı - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Final Fantasy XIV Oyuncu Sayısı 25 Milyonu Aştı

Sonraki İçerik
Görsel 12: Sea of Thieves 5. Sezon Bugün Başladı - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Sea of Thieves 5. Sezon Bugün Başladı

Alakalı İçerikler
""