Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Far Cry 6 Pagan Control DLC’si Yayımlandı

Avatar photo
Takip Et
Far Cry 6 Pagan Control DLC’si ile Far Cry 4’ün acımasız diktatörü Pagan Min’in zihninin derinliklerine dalıyoruz.
Görsel 4: Far Cry 6 Pagan Control DLC'si Yayımlandı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Far Cry 6 için hazırlanan üç DLC’den ikincisi olan Pagan: Control, dördüncü oyunun suç çetesi lideri Pagan Min’in gözlerinden dünyayı görmemizi sağlayacak. Şimdilik Xbox One ve Xbox Series X | S için gelen DLC’de Pagan’ın zihnindeki düşsel hapishaneden kurtulup bağışlanmak için mücadele vermesini izleyeceğiz.

Far Cry 6 Pagan Control DLC’sinde Pagan’ı Oynayacağız

Tıpkı Vaas: Insanity’de olduğu gibi ölünce toplanan bütün paralar, silahlar ve taşınan malzemeler yok oluyor. Yine de ölmeden yeterince para biriktirmeyi başarırsanız Pagan için kalıcı geliştirmeler açarak öldükten sonra biraz para kalmasını veya çok daha güçlü silahlar taşımasını sağlayabilirsiniz. Kyrat’tan esinlenen haritada ilerledikçe Armory Challenge görevlerini bitirerek yeni silahlar açabilirsiniz.

Far Cry 6 Pagan Control DLC’si Ubisoft’un Far Cry düşmanlarına odaklandığı DLC serisinin ikinci bölümü. İlk bölüm olan Vaas: Insanity’de çılgın kötü adam Vaas Montenegro ile Rook Islands’a yeniden ışınlanıyoruz. Yakında çıkacak son bölüm Joseph: Collapse’da ise Far Cry 5’in tarikat lideri Joseph ”The Father” ile oynayacağız.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: VALORANT Sıralı Ajan Seçimi Duyuruldu - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

VALORANT Sıralı Ajan Seçimi Duyuruldu

Sonraki İçerik
Görsel 6: Stalker 2, Aralık Ayına Ertelendi - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Stalker 2, Aralık Ayına Ertelendi

Alakalı İçerikler
""