Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

FAR Changing Tides Sistem Gereksinimleri

Avatar photo
Takip Et
Çıktığı gün Xbox Game Pass abonelik servisine dahil edilen Far Changing Tides sistem gereksinimlerini sizler için derledik.
Far Changing Tides

Xbox Game Pass abonelik servisine “Day One” oyunu olarak çıkış yaptığı gün gelen FAR Changing Tides sistem gereksinimlerini ve nasıl bir oyun olduğu sizler için bu makalemizde derledik.

2018’de çıkış yapmış olan FAR: Lone Sails oyununun devamı olan FAR: Changing Tides, 1 Mart 2022’de oyuncuların beğenesine sunuldu. Oyun, Okomotive tarafından geliştirilmiş ve Frontier Foundry tarafından yayınlanmıştır.

Far Changing Tides Sistem Gereksinimleri

FAR: Changing Tides Steam sayfasına baktığımızda 190 değerlendirme ile “Çok Olumlu” notu almayı başarmış durumda. Standart versiyonu 50 TL ve Deluxe versiyonu 63 TL olan oyun, Xbox Game Pass abonelik servisi üzerinden oynanabiliyor. Oyunun yeni çıkış yapmış olmasına rağmen kısa bir sürede iyi bir not almış olması güven verici.

FAR Changing Tides Nasıl Bir Oyun?

Post-apokaliptik bir dünyada geçen bu oyun, bir çocuğun yeni bir yuva bulmak için çıktığı duygusal bir yolculuğu ve gemisini konu alan bir araç macerası oyunu. Bilinmeyen derinliklere dalıp unutulmuş harabeleri keşfettiğimiz bu oyun, aksiyon-macera ve bulmaca-platform kategorilerinde yer alıyor. Oldukça atmosferik ve sakinleştirici ortamıyla günümüzün hız odaklı popüler oyunlarından sıkılanlar için güzel bir alternatif gibi duruyor.

FAR Changing Tides Sistem Gereksinimleri

FAR Changing Tides Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Pentium G4500 veya AMD FX-4350
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 (2 GB) veya AMD Radeon R7 370 (2 GB)
  • Depolama: 4 GB depolama alanı

FAR Changing Tides Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i3-8350K veya AMD Ryzen 3 1300X
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 (6 GB) veya AMD Radeon RX5500 XT (4 GB)
  • Depolama: 4 GB depolama alanı

FAR Changing Tides sistem gereksinimleri hakkında bilmeniz gereken her şey bu kadar. Oyunu Xbox Game Pass üyeliğiniz ile veya Steam üzerinden 50 liraya satın alarak oynayabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz!

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Epic Games Store

Epic Games Ücretsiz Oyunları Erişime Açıldı

Sonraki İçerik
Xbox Game Pass Mart 2022 Oyunları

Xbox Game Pass Mart 2022 Oyunları Belli Oldu

Alakalı İçerikler
""