Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Epic Games’in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu Belli Oldu

Avatar photo
Takip Et
Epic Games'in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunu Belli Oldu

The Fall, bu hafta Epic Games Store’da ücretsiz.

The Fall’da hikaye, bulmacalar ve gergin aksiyon var.

İçinde bir mark-7 savaş kıyafeti üzerinde yapay zeka olan ARID oynuyorsunuz. Elbisenin içinde yer alan pilot bilinçsizdir, bu yüzden protokole uymanın ve hayatını kurtarmanın bir yolunu bulmalısınız.

İçinde, bir Yaratık tarafından perili eski bir tesise güç sağlamak için çölde bir dağa girmesi gereken kalan son BOT-C birimisiniz. Nihai hedef, Mirage şehrini ölümcül bir kum fırtınasından kurtarmak için güçlü teçhizatı ortaya çıkarmak ve yükseltmektir.

Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunu The Fall oldu.

İşte daha fazlası:

  • Pinball with swords: Enerji kürelerini şarj edin, ardından hareketsiz makineleri yeniden etkinleştirmek ve kum fırtınasını durdurmak için onları zıplayın ve sekin.
  • Defeat the Creature: Yaratık tarafından belirlenen birçok zorluktan kaçın ve karmaşık, yetenekli savaşlarda onunla yüzleşin.
  • Dungeon-crawler: Her biri benzersiz oyun temaları, açılabilir öğeler ve ortaya çıkarılacak sırlarla dolu sekiz el yapımı zindanın kilidini açarken dağın derinliklerine dalın.
  • Over 20 unique items: Oyun tarzınızı, oyunu oynama şeklinizi değiştiren yükseltilebilir silahlar ve kıyafetlerle özelleştirin.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Epic Games’in bu hafta bedava olarak verdiği oyun sizce nasıl ? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 4: Microsoft Auto HDR Özelliğini Windows'a Getiriyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Microsoft Auto HDR Özelliğini Windows’a Getiriyor

Sonraki İçerik
Görsel 5: VALORANT: VCT Türkiye Turnuva Müzikleri - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

VALORANT: VCT Türkiye Turnuva Müzikleri

Alakalı İçerikler
""