Epic Games Ücretsiz Oyunları Erişime Açıldı

Avatar photo
Epic Games mağazasının bu hafta ki ücretsiz oyunları erişimi açıldı. Listede 2 oyun ve 1 oyun içi içerik var.
Takip Et
Epic Games Store

Epic Games mağazasının bu hafta ki ücretsiz oyunları erişime açıldı. 3-10 Mart tarihleri arasında hesabınıza tanımlayabileceğiniz 2 adet oyun ve 1 adet oyun içi içerik barındıran listeye gelin hep birlikte bakalım.

Epic Games Store Ücretsiz Oyunları - 3 Mart 2022

Epic Games Ücretsiz Oyunları – 3 Mart 2022

Black Widow: Recharged

Kült bir Atari oyunu olan Black Widow: Recharged bir nişancı oyunu. Bir örümcek olarak ağımızı böcek saldırılarına karşı korurken Megan McDuffee’nin melodilerinin keyfini çıkarabiliyoruz. Toplam 30 meydan okuma ve arcade modunu bünyesinde barındıran Black Widow:Recharged‘ı tek başımıza veya bir arkadaşımızla yerel eşli olarak oynayabiliyoruz. Oyunu 10 Mart 2022 saat 19:00’a kadar buradan Epic Games hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Centipede: Recharged

Yine nostaljik bir atari oyunu olan Centipede: Recharged, böcekleri patlatarak yüksek skorlar elde etmeye çalıştığımız bir oyun. 30 meydan okuma ve sonsuz bir arcade moduna sahip olan Centipede: Recharged‘ı tek başımıza veya yerel eşli olarak oynayabiliyoruz. Oyunu 10 Mart 2022 saat 19:00’a kadar buradan Epic Games hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Dauntless: Epic Slayer Kiti

Dauntless oyunu için bir eklenti olan Dauntless: Epic Slayer Kiti içeriğinde 3 günlük VIP kulübü ve bir miktar para barındırıyor. Eklentiyi 10 Mart 2022 saat 19:00’a kadar buradan Epic Games hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Epic Games Store - Dauntless Epik Slayer Kiti

Mağazanın bu hafta boyunca dağıttı oyunlar bu kadar, 10 Mart tarihinden itibaren ise Cities: Skylines‘ı ücretsiz olarak alabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz!

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Hordecore Sistem Gereksinimleri
Avatar photo

HordeCore Sistem Gereksinimleri

Sonraki İçerik
Far Changing Tides
Avatar photo

FAR Changing Tides Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler