Dying Light 2 Stay Human’dan Yeni Fragman Yayımlandı

Avatar photo
Takip Et
PlayStation 5 üzerinden Dying Light 2 Stay Human oynayacakların deneyimleyebileceği görsel modların sunumu olan yeni bir fragman yayımlandı.
Görsel 4: Dying Light 2 Stay Human'dan Yeni Fragman Yayımlandı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Techland, yakında piyasaya sürülecek olan hayatta kalma zombi oyunu Dying Light 2 Stay Human’ın yeni tanıtım fragmanıyla oyunun PlayStation 5’te çalıştırabileceği grafik modlar hakkında bilgi veriyor.

Dying Light 2 Stay Human’ın çıkış tarihine çok az kaldı. Bu nedenle oyunun geliştiricileri, oyun hakkında daha çok bilgi paylaşmaya başladılar. Bu tanıtım videosunda da PlayStation 5 kullanıcılarının açık dünya zombi korku oyununda keyfini çıkaracakları görsel modlar hakkında bilgi paylaştı.

Dying Light 2 Stay Human yeni tanıtım fragmanı neler içeriyor?

Videoya göre PlayStation 5 kullanıcılarının oynayabileceği üç özel mod mevcut. Gösterilen ilk mod, Çözünürlük Modu. Bu mod, oyunu 4K çözünürlük ile deneyimleyebilmenizi sağlıyor. Fragman, ikinci olarak Kalite Modu ile devam ediyor. Bu mod, görsel olarak ışık ve gölgelerin daha iyi görünmesini sağlıyor.

Son olarak üçüncü mod ise oyunu 60 FPS ile çalıştıran Performans Modu. Bu modu seçtiğiniz zaman; 4K çözünürlük, kaliteli ışık ve gölgelendirmeden mahrum bir oyun deneyimi yaşayacaksınız.

Fragmana bakacak olursak, oyuncuların hangi modu seçeceklerinden bağımsız olarak oyun, görsel olarak oldukça etkileyici görünüyor.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Hitman 3, Steam'de Yerini Aldı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Hitman 3, Steam’de Yerini Aldı

Sonraki İçerik
Görsel 6: God of War Çağların Parçalanmış Zırheldiveni Nasıl Alınır? - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

God of War Çağların Parçalanmış Zırheldiveni Nasıl Alınır?

Alakalı İçerikler
""