Dying Light 2 Hızlı Seyahat Nasıl Yapılır?

Avatar photo
Takip Et
Bu rehberimizde Dying Light 2’de nasıl hızlı seyahat yapabileceğinizi ve Dying Light 2 hızlı seyahat sisteminin nasıl çalıştığını açıklıyoruz.
Görsel 4: Dying Light 2 Hızlı Seyahat Nasıl Yapılır? - Rehber - Oyun Dijital

Dying Light 2’nin geniş açık dünyasında bir yerden bir yere gitmek veya geri dönmek için parkur yaparak, zombilere saldırarak zevkli bir şekilde zamanınızı geçirebilseniz de bir süreden sonra bu kadar büyük bir alanda sürekli koşturmak eğlenceli olmayabilir.

Dying Light 2’nin geliştiricisi Techland bunu ön görmüş olmalı ki ilk oyunda olduğu gibi haritanın farklı bölümlerine seyahat etmeyi kolaylaştıran Dying Light 2 hızlı seyahat özelliğini oyuna eklemiş.

Dying Light 2 Hızlı Seyahat

Dying Light 2’nin ilk başlarında, hızlı seyahat özelliğini kullanmanız mümkün değil. Bu özelliğin kilidi haritanın Central Loop bölgesine ulaştığınızda açılır. Central Loop, oyunun ikinci harita bölgesi dolayısıyla bu bölgeye ulaşmadan önce birkaç hikâye görevini ödemeniz gerekecektir.

Haritanın bu bölümünde bulmaca çözüp erişebileceğiniz Trafo binaları bulunuyor. Bu, binaları bulmacaları çözüp aktifleştirdiğinizde bulunduğu çevreye elektrik sağlayacaktır. Elektrik sağlanan bölgelerdeki metro istasyonlarını hızlı seyahat noktaları olarak kullanabilirsiniz.

Bu metro istasyonlarına ek olarak Barış Muhafızları Kalesi gibi bazı önemli noktaları da hızlı seyahat noktaları olarak kullanabilirsiniz.

Dying Light 2 Hızlı Seyahat Nasıl Yapılır?

Dying Light 2 hızlı seyahat özelliğini kullanmak ışınlanma bölgelerini açtıktan sonra aşırı basit. Haritayı açıp, gitmek istediğiniz metro istasyonunu seçmelisiniz.

Hızlı seyahat için haritanızda yalnızca kilidi açılmış yerler görünecektir. Gitmek istediğiniz konumu seçtikten sonra, bir anda hızlı bir şekilde oraya ulaşmak için menüde gösterilen tuşu basılı tutun.

Dying Light 2 Hızlı Seyahat Noktaları

Görsel 5: Dying Light 2 Hızlı Seyahat Nasıl Yapılır? - Rehber - Oyun Dijital
Dying Light 2 içerisinde yer alan metro hattı haritası.

Aşağıda listelediğimiz bölgeleri Dying Light 2’de hızlı seyahat noktaları olarak kullanılabilir:

  • Kilidi açılmış metro istasyonları,
  • Ana terminal yerleşkesi
  • Barış Muhafızları Yüzen Kale (PK Floating Fortress)

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 6: Sifu Sistem Gereksinimleri - Rehber - Oyun Dijital

Sifu Sistem Gereksinimleri

Sonraki İçerik
Görsel 7: Lost Ark Sistem Gereksinimleri - Rehber - Oyun Dijital

Lost Ark Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler
""