Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Dying Light 2 En İyi Silah Hangisidir?

Avatar photo
Takip Et
Bu içeriğimizde, Techland’in yeni oyunu Dying Light 2’nin en iyi silahlarını listeledik.
Görsel 4: Dying Light 2 En İyi Silah Hangisidir? - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Techland’in iddialı açık dünya zombi oyunu Dying Light 2, oyunculara ekipmanlarını ve aletlerini serinin bir önceki oyunundan daha çok özelleştirme imkânı sunuyor. Tüm önemli istatistiklerin ötesinde, silahınızı seçerken aklınızda bulunması gereken birkaç şey var:

İnsanlara veya zombilere karşı daha fazla hasar veriyor mu? Kaç tane modifikasyon yuvası var? Ne kadar dayanıklı? Eskimesi ne kadar sürer?

Hazırladığımız Dying Light 2 en iyi silahlar listemizdeki silahlar sonsuza dek cephaneliğinizde en güçlü silah olarak kalmayabilir, ancak uzunca bir süre için en iyisi olacağından emin olabilirsiniz.

Dying Light 2 En İyi Silahlar

PK Crossbow

Görsel 9: Dying Light 2 En İyi Silah Hangisidir? - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

PK Crossbow, Dying Light 2’deki en iyi silah. Bunu elde etmenin tek yolu, iki büyük Dying Light 2 çetesinden biri olan Barış Muhafızları’Na dört tesisin kontrolünü vermek. Tesislerin kontrolünü devrettiğinizde PK Crossbow’un kilidini açacaksınız.

Silah çok yüksek hasar ve son derece hızlı bir ateş oranına sahiptir. Uzun menzilli bir silah olduğu için tamir gerektirmez ve silah modifikasyonu yapmak için kaynak harcamanız gerekmez.

Heavy Duty (2H Long Axe)

Görsel 10: Dying Light 2 En İyi Silah Hangisidir? - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Heavy Duty (2H Long Axe), Dying Light 2’deki son hikâye görevini tamamladıktan sonra kilidini açtığınız güçlü bir baltadır. Endişelenmeyin, muazzam gücünün sonsuza dek tadını çıkarabilirsiniz, Çünkü oyunun hikayesini bitirdikten sonra da Dying Light 2’yi sonsuza dek oynayabilirsiniz.

Enso Katana (2H Long Sword)

Görsel 11: Dying Light 2 En İyi Silah Hangisidir? - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Enso Katana, oyundaki en şık yakın dövüş silahı olabilir. Bu uzun bıçakla aynı anda birden fazla düşmanı alt edebilirsiniz.

Lazarus (Knuckledusters)

Görsel 12: Dying Light 2 En İyi Silah Hangisidir? - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Lazarus, genel olarak oyundaki en iyi silah olmayabilir fakat oyunun ilk aşamalarında kullanmak için oldukça başarılır. Oynanış deneyimi olarak benzersiz ve bir o kadar da eğlenceli bir silah. Elinize geçtiğinde, uzunca bir süre sahip olduğunuz en güçlü silah olacaktır.

Ayrıca, Lazarus’un modifikasyon yuvası bulunmadığından dolayı ömrünü uzatmak için ne yazık ki özelleştiremezsiniz. Bu da geliştirmek için kaynak harcamanıza gerek olmadığı anlamına geliyor. Zaten Lazarus kendi haliyle yeterince iyi. Lazarus’u “Su Kulesi” görevinde Barış Muhafızları’nı seçerek temin edebilirsiniz.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 13: Rockstar Games, GTA 6'nın Aktif Olarak Geliştirildiğini Doğruladı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Rockstar Games, GTA 6’nın Aktif Olarak Geliştirildiğini Doğruladı

Sonraki İçerik
Görsel 14: Sifu Sistem Gereksinimleri - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Sifu Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler
""