DrLupo Youtube ile Yayın Anlaşması Yaptı

Takip Et
DrLupo, Twitch’den ayrılarak Youtube Gaming’e geçiyor.

Mega popüler yayıncı Benjamin “DrLupo” Lupo, YouTube Gaming ile yalnızca YouTube platformunda canlı yayın yapmak için bir ortaklık duyurdu.

Lupo, “Sevdiğim şeyi yapabildiğim için inanılmaz derecede şanslıyım ve en çok önemsediğim davaları geri verebildiğim için daha da minnettarım.” Dedi. “YouTube yalnızca içerik oluşturmaya ve topluluğumu büyütmeye devam etmeme izin vermekle kalmıyor, aynı zamanda bu ortaklık aracılığıyla diğer eğlence girişimleriyle markamı genişletmeme yardımcı olacak YouTube bana yardımcı olacak. Hayranlarımı bu yolculukta benimle birlikte getirmekten heyecan duyuyorum.”

DrLupo, 4,5 milyon takipçisini de Youtube’a getirecek.

Lupo, 1,74 milyon abonesi olan YouTube’da zaten önemli bir varlığa sahip,her şekilde etkileyici bir sayı, ancak yine de Twitch’teki 4,5 milyon takipçisinden çok uzak. Lupo’nun bir temsilcisi, anlaşmanın değeri hakkında yorum yapmaktan kaçındı.

Büyük bir yayıncının bir yayın platformuyla özel bir anlaşma imzaladığını en son duyduğumuzdan bu yana epey bir zaman geçti: Ninja ve Shroud, Microsoft’un başarısız Mixer platformuyla bir birlikteliğin ardından 2020’de Twitch’e geri döndüler. Pewdiepie ayrıca 2020’de özel bir YouTube anlaşması imzaladı.

Yakın tarihli bir Stream Hatchet raporu, Twitch’in 2021’in ilk iki çeyreğinde toplam 12,8 milyar saat izlenen dominant canlı yayın platformu olmaya devam ettiğini, ancak YouTube’un Facebook’un çok az önünde olduğunu ve büyüme açısından hızla geride kaldığını gösterdi. YouTube, 2020’de 2,1 milyar izlenme saatinden 2021’in ilk yarısında 2,7 milyara yükselirken, Facebook Gaming aynı dönemde 1,1 milyardan 2,3 milyara çıktı.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Death Stranding’in Devam Oyunu Gelebilir

Sonraki İçerik

Microsoft Windows 11 Çıkış Tarihini Duyurdu

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.