Dragon Age 4 Çok Oyunculu Olacak Mı? BioWare Açıkladı

Takip Et
Dragon Age 4’ün duyurulmasının ardından uzunca bir süre haber alamadığımız BioWare, sonunda açıklamalarda bulundu.
Görsel 4: Dragon Age 4 Çok Oyunculu Olacak Mı? BioWare Açıkladı - Rehber - Oyun Dijital

Dragon Age 4’ün duyurulmasından bu yana üç yıl geçti ve hâlâ BioWare’in bir sonraki oyunu hakkında söylentilerden daha fazlasını öğrenemedik, hatta ne tür bir oyun olacağına dair bir ayrıntı bile. Daha önce Anthem gibi çok oyunculu olduğuna inanılırken, BioWare sonunda tüm hayranların duymak istediklerini doğruladı. Dragon Age 4 tamamen tek oyunculu bir oyun olacak.

Dragon Age 4 birçok değişiklik geçirdi. Daha önce Anthem tarzında ve çevrimiçi odaklı bir oyun gibi görünse de, bu yılın şubat ayında EA ve BioWare’in yeni Dragon Age oyununu tamamen tek oyunculu hale getirmeyi planladığı bildirildi.

Dragon Age 4 Ne Zaman Çıkacak?

4 Aralık tarihi, Dragon Age Günü olarak da biliniyor ve BioWare ekibi ise yeni oyunun gerçekten de tek oyuncu odaklı bir deneyim sunacağını ve hâlâ sıkı bir şekilde çalıştıklarını açıkladı.

Ayrıca Dragon Age ekibi, üzerinde çalışılan yeni oyun hakkında daha fazla şey öğrenebileceğimiz 2022 yılı için oldukça heyecanlı olduklarını ve önümüzdeki Game Awards’da oyundan bir teaser beklenmemesi gerektiğini açıkladı.

Dragon Age 4 için karakterler, yerler veya olaylar hakkında ipucu verebilecek çok kısa iki yeni hikaye de paylaşıldı. İlk hikaye; Ogre öldüren Muhafız çifti Evka ve Antoine’yi, ikincisi ise büyücü Emmrich Volkarin ve Johanna Hezenkoss’un Nevarra City’deki Grand Necropolis’de geçen maceralarını içeriyor.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Pilli Oyun’u takip edebilirsiniz. Ayrıca, oyunun tek oyunculu olacağı ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Dead by Daylight Sistem Gereksinimleri - Rehber - Oyun Dijital

Dead by Daylight Sistem Gereksinimleri

Sonraki İçerik
Görsel 6: Grid Legends Çıkış Tarihi Açıklandı - Rehber - Oyun Dijital

Grid Legends Çıkış Tarihi Açıklandı

Alakalı İçerikler
""