Dr. Dre ve Franklin Yeni Ücretsiz DLC ile GTA Online’a Geliyor

Avatar photo
Takip Et
Rockstar Games, yeni GTA Online: The Contract DLC’sini tanıttı. DLC, 15 Aralık’ta oyuna eklenecek.
Görsel 4: Dr. Dre ve Franklin Yeni Ücretsiz DLC ile GTA Online'a Geliyor - Rehber - Oyun Dijital

GTA V’in piyasaya sürülmesinin üstünden neredeyse 10 yıl geçti ancak oyunun ana karakterlerinden biri nihayet GTA Online’da da olsa tek oyunculu içeriklerde yer alacak.

“The Contract” adlı yeni bir GTA Online DLC’si oyuna 15 Aralık’ta ücretsiz olarak eklenecek. GTA Online: The Contract DLC’si, GTA 5 hikâye modunun ana karakterlerinden olan Franklin Clinton’ı bir ajans sahibi olarak işliyor. Yine hikâye modundan tanıdığımız Lamar Davis’de bu yeni içerik paketinde bulunacak.

Yeni içerik paketinin hikayesinin ana odağı yayımlanmamış şarkıları kayıp telefonu aracılığıyla “yanlış ellere” geçen Dr. Dre’nin müziklerini geri almak olacak.

İşte, GTA Online: The Contract DLC’si hakkında Rockstar tarafından yayımlanan detaylar:

Uzman hacker Imani, Chop the Dog ve ekibi Dr. Dre’nin değerli parçalarını güvence altına almak ve sahibine geri vermek için Franklin’in eski mahallesinin kötü sokaklarından şehrin en ateşli partilerine, malikanelerden FIB ofislerine kadar Los Santos’ta vahşi ve eğlenceli bir yolculuğa hazırlanın.

Rockstar Games tarafından GTA Online: The Contract hakkında yayımlanan metin.

Rockstar Games ayrıca oyuna, “bazı çok özel konuk sunuculardan eklektik yeni bir radyo istasyonu”, Halihazırda oyunda bulunan radyo istasyonlarına “Dr. Dre’den birçok yeni ve yayımlanmamış özel parça” eklemesi yapılacağını söyledi.

Kulağa oldukça büyük bir güncelleme gibi geliyor, GTA V ilk defa bir hikâye genişlemesi alacak. 15 Aralık tarihi geldiğinde GTA Online: The Contract DLC’sini oynamayı dört gözle bekliyoruz.

Ücretsiz DLC’yi beğendiniz mi? Franklin’in oyuna yeniden eklendiğini gördüğünüz için mutlu musunuz? Aşağıdaki yorumlardan bizimle fikirlerinizi paylaşın.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Ubisoft Quartz NFT Videosunu Liste Dışına Aldı - Rehber - Oyun Dijital

Ubisoft Quartz NFT Videosunu Liste Dışına Aldı

Sonraki İçerik
Görsel 6: VALORANT Champions Koleksiyonu ile 15 Milyon Dolar Topladı - Rehber - Oyun Dijital

VALORANT Champions Koleksiyonu ile 15 Milyon Dolar Topladı

Alakalı İçerikler
""