Dota 2 Yeni Dövüş Oyunu ile Karşımızda: İlgi Fazlasıyla Büyük

Takip Et
Yeni Crownfall güncellemesi ile karşımıza çıkan Dota 2 yeni dövüş oyunu şimdiden oyuncuların büyük ilgisini kazanmayı başardı.
Görsel 4: Dota 2 Yeni Dövüş Oyunu ile Karşımızda: İlgi Fazlasıyla Büyük - Sistem Gereksinimleri - Oyun Dijital

Dota 2’nin Crownfall Act 3: The Frosts of Icewrack güncellemesi dün gece itibarıyla yeni bir dünya haritası, yeni oyun içi öğeler ve hikâyeyi derinleştiren yeni bir çizgi roman ile birlikte oyunculara sunuldu ancak en büyük sürpriz, doğrudan istemci içinde oynanabilen tam teşekküllü Dota 2 yeni dövüş oyunu Sleet Fighter’ın oyuna eklenmesi oldu.

Karlı temasıyla dikkat çeken Sleet Fighter’da oyuncular, beş Dota 2 kahramanından birini seçerek klasik 2D dövüş aksiyonunda diğer karakterlerle karşılaşabiliyor. Oyuncular, Marci, Bristleback, Tusk, Vengeful Spirit ve Dawnbreaker karakterleri ile oynayabiliyorlar. Her karakterin kendine özgü bir hareket listesi ve alternatif görünüm seçenekleri bulunuyor. Sleet Fighter, hem tek oyunculu hem de PvP oyunları tam olarak destekliyor, bu da Dota 2’nin stresli maçlarında yorulan oyuncuların stres atmaları için yepyeni bir eğlence alanı sunuyor.

Dota 2 Yeni Dövüş Oyunu 2XKO’dan Esinlenmiş Olabilir

Reddit’teki bazı Dota 2 hayranları, şirketin bu sürprizinin Riot Games’in 2025’te çıkacak olan 2XKO dövüş oyunundan esinlenilmiş olabileceğini düşünüyor. Oyuncuların geri kalanı ise bunun oyuncuların tepkisini ölçmek amacıyla yapılan bir test olabileceğini öne sürüyor. Kâğıt üzerinde bakıldığında eğer yeterli talep olursa Valve bu moda gerçek anlamda kaynak ayırarak bağımsız bir oyun olarak piyasaya sürebilir.

Dota 2 oyuncusu olmasanız bile bu yeni dövüş oyunu ilginizi çektiyse, yeni Crownfall etkinliği ve Dota 2 yeni dövüş oyunu hakkındaki tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Valve, etkinliğin şimdiden büyük ilgi gördüğünü ve oyuncu sayısının beklenenden daha fazla arttığını belirterek, etkinliğin süresini ekim ayına kadar uzattığını duyurdu.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: PlayStation Plus Extra Temmuz 2024 Oyunları Sızdırıldı - Sistem Gereksinimleri - Oyun Dijital

PlayStation Plus Extra Temmuz 2024 Oyunları Sızdırıldı

Sonraki İçerik
Görsel 6: Beklenmedik Bir Karar Daha: Riot Games'in Dövüş Oyunu İptal Edildi - Sistem Gereksinimleri - Oyun Dijital

Beklenmedik Bir Karar Daha: Riot Games’in Dövüş Oyunu İptal Edildi

Alakalı İçerikler
""