Dota 2’nin Sonraki Güncellemesi Yeni Oyunculara Yönelik Olacak

Avatar photo
Takip Et
Valve, DOTA 2’ye yeni başlayanlar için oyunu daha çekici hale getirmeyi amaçlayan kapsamlı bir güncelleme yayınlayacağını duyurdu.
Dota 2'nin Sonraki Güncellemesi Yeni Oyunculara Yönelik Olacak

Karmaşıklığı ile ünlenen Dota 2’ye başlamak için uzun mücadele sonu pes ettiyseniz, Valve’ın bir sonraki büyük güncellemeyi sizin için tasarladığını duymaktan mutluluk duyacaksınız.

Konuyla ilgili uzun bir yazı paylaşan Valve, güncellemenin yarın yayınlanacağını söyledi. Yeni oyuncuların gözünden hazırlanan DOTA 2 güncellemesi, oyun deneyimine küçüklü büyüklü değişiklikler getirdi.

En büyük yeniliğin, belirli bir kahraman havuzuna sahip olan “Yeni Oyuncu Modu” olacağı kesin. “Yeni Oyuncu Modu, oyuncuların aynı anda çok fazla kahraman ve yetenekle karşılaşma endişesi yaşamadan oyunu anlamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Ayrıca bu oyun modu, herhangi bir zamanda cezalandırılmadan oyundan çıkmanıza izin veriyor.

Dota 2'nin Sonraki Güncellemesi Yeni Oyunculara Yönelik Olacak

Güncelleme DOTA 2 anime dizisi ile aynı gün yayımlanacak.

Güncellemeyi, yarın Netflix kütüphanesine gelecek DOTA 2 animesi Dragon’s Blood’un çıkışı ile aynı zamana getiren stüdyo, sekiz bölümlük dizinin efsanevi MOBA oyununa ilgiyi artıracağını öngörüyor.

Güncelleme ile birlikte oyuna mekanikleri ve ayrıntıları daha kolay anlamaya olanak sağlayacak bir sözlük de eklenecek.  Oyuncular, bu sözlükle; karşılarına çıkan bölüm, eşya, seviye, karakter, yetenek ve daha fazlası hakkındaki bilgilere erişebilecekler.

Valve’ın güncellemeyle ilgili yayımladığı blog gönderisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Sizce, bu güncellemeyle DOTA 2’nin oyuncu kitlesi artabilir mi? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
F2P Oyunlar için Xbox Live Gold Gereksinimi Kalkıyor

F2P Oyunlar için Xbox Live Gold Gereksinimi Kalkıyor

Sonraki İçerik
Rocket League Sideswipe ile Mobil Cihazlara Geliyor

Rocket League Sideswipe ile Mobil Cihazlara Geliyor

Alakalı İçerikler
""