Death Stranding’in Devam Oyunu Gelebilir

Takip Et
Death Stranding’in yıldızı Norman Reedus, verdiği röportajda hayranları heyecanlandıran sözler söyledi.

Yönetmen Hideo Kojima, oyunun PC’ye gelmesinden bir ay önce, en azından geçen yıl Haziran ayından bu yana Death Stranding’in olası bir devam oyunu ile dokundurmalarda bulunuyor. Görünüşe göre, Kojima ünlü manga sanatçısı Junji Ito ile, Kojima’nın iptal edilen Silent Hills’ine Death Stranding 2’den daha yakın olabilecek korku temelli bir oyun konusunda yardım etmesi için temasa geçti.

Norman Reedus, “Sanırım ikinci bir Death Stranding yapıyoruz.” dedi.

Silent Hills’te de yer alan Death Stranding yıldızı Norman Reedus, Kojima gibi incelikli alaylara girmiyor. Bunun yerine, The Walking Dead’in son sezonu hakkında AdoroCinema ile yaptığı röportajda, açıkça “Sanırım ikinci bir Death Stranding yapıyoruz” diyor ve şöyle devam ediyor “Şu anda müzakerelerdeyiz.”

AdoroCinema, IGN Brasil’in partner şirketlerinden ve Portekizce dilini kullanıyor. Norman Reedus da Portekizce konuşmadığı için belki bir çeviri hatası olabilir. Bununla birlikte, bir ay içinde çıkacak bir oyun için herhangi bir müzakere olmayacağından, Reedus’un Death Stranding Director’s Cut’dan bahsetmesi pek olası görünmüyor.

Geçen yıl nihayet PC’ye geldiğinde Death Stranding’den keyif aldık ve Director’s Cut’ın PC için bir an önce duyurulacağını umuyoruz. Bir devam oyunu ise harika olurdu. Ayrıca hem Kojima hem de Norman Reedus’un bahsettikleri korku oyunu, geçtiğimiz dönemde bir ara adından bahsedilen ve insanların heyecanlandığı Abandoned da olabilir. Abandoned ile ilgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz. Şimdilik sadece “olabilir” ile biten bir bilgi silsilesi içinde duruyoruz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Avatar photo

Forza Horizon 4 Sistem Gereksinimleri

Sonraki İçerik

DrLupo Youtube ile Yayın Anlaşması Yaptı

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Oyun dünyasındaki son haberler ve eğlenceli içerikler paylaştığımız Instagram sayfamızı hemen takip etmek için 'Takip Et' butonuna tıklayın!