Dead by Daylight Lurking Stripes Etkinliği Başladı

Avatar photo
Takip Et
Dead by Daylight yılın ilk etkinliği Lurking Stripes ile 25 Ocak’ta oyuncularla buluştu.
Görsel 4: Dead by Daylight Lurking Stripes Etkinliği Başladı - Rehber - Oyun Dijital

Dead by Daylight güncel içeriklerle kendini taze tutarak popüler kalmayı başarıyor. 2022 senesinin Çin Yeni Yılı etkinliği bugün başlıyor ve oyuna yeni içerikler getiriyor.

2016’da yayımlanan Dead by Daylight, orijinal karakter tasarımlarının yanı sıra klasik ünlü korku filmlerinden esinlenerek oyuna eklediği karakterlerle gitgide popülerliğini arttırdı. Ünlü yayıncılar her gün birlikte yayın açıp korku dolu haritalarda oynayarak hayatta kalmaya çalışıyorlar.

Dead by Deadlight Lurking Stripes Etkinliği Oyunculara Ödül Dağıtıyor

Dead by Daylight ”Lurking Stripes” etkinliğini bugün itibariyle başlatıyor. 8 Şubat’a kadar devam edecek olan Çin Yeni Yılı etkinliğinde oyuncuların çeşitli ödüller kazanacağı da bilinenler arasında. Çin Yeni Yılı kutlamaları oyun dünyasında bir hayli rağbet görüyor, haliyle kutlama amacıyla havai fişeklerin de yeni güncelleme olarak eklenmesi mümkün. Jane Romero için hazırlanan kaplan baskılı gömlek haricinde şu ana kadar geleceği kesin olarak bilinen ödüller şunlar:

  • Lunar Ox (Charm)
  • Gilded Locks – Zarina Kassir
  • Scarlet Edge – The Spirit
  • Shimmering Ox – Adam Francis

Dead by Daylight’a düzenli aralıklarla yeni oynanabilir bölümler gelmeye devam ediyor. Geçen senenin ” Portrait of a Murder” yamasında ve son 22.5 güncellemesinde olduğu gibi sürekli hatalar gideriliyor ve iyileştirmeler yapılıyor. Yapılan son güncellemede, oyuncuların birbirine zarar vermesine sebep olan Leatherface maskesi kaldırıldı.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Crysis 4 Resmi Olarak Duyuruldu - Rehber - Oyun Dijital

Crysis 4 Resmi Olarak Duyuruldu

Sonraki İçerik
Görsel 6: Minecraft Örs Nasıl Yapılır? - Rehber - Oyun Dijital

Minecraft Örs Nasıl Yapılır?

Alakalı İçerikler
""