Dead by Daylight Hex Perk Listesi

Avatar photo
Takip Et
Sizi iyi bir Dead by Daylight katili yapacak olan kırılmadan önceki avantajlarıyla Dead by Daylight hex perk ve hex totemleri hakkında bir rehber.
Görsel 4: Dead by Daylight Hex Perk Listesi - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Jeneratörlerden önce hex totemleri?

Hex Perkler katillerin en avantajlı özellikleri arasındadır. Hexler bir toteme bağlı oldukları için hayatta kalan kurbanlar tarafından temizlenebilir. Dört perk yuvası olduğu için katilin perklerini seçerken dikkatli olması gerekmektedir. Oyunun gidişatını bile değiştirebilen hexler sayesinde kurbanlar, haritada bulunan totemlerin hepsini temizleyerek kaçabilirler.

Hex Perkler Listesi

Dead by Daylight hex perk ve hex perk totemlerine, kurbanlar tarafından temizlenmeden önce ne kadar kullanışlı olduklarına hex perkler ve genel avantajlarına dair bir sıralama.

S Kademe

 • Hex: Ruin, kurbanların tamir etmeye başlayıp bıraktıkları jeneratörlerin gerilemesine sebep olur. Yanan totem bulunup temizlenmedikçe jeneratörlerdeki gerileme devam eder böylece katil, jeneratörleri geriletmek için tekmelemeye gerek duymaz. Baskıyı diri tutan bu hex sayesinde jeneratörlerin tamiri uzun sürer.
 • Hex: Undying, diğer yanan totemleri koruduğu için çok avantajlı bir hex totemdir. Başka bir hex totemi temizlendiği vakit Undying varsa temizlenen hexin özellikleri en yakın toteme aktarılır. Bu da hexin temizlense de Undying ile yerine geçebileceği anlamına gelir. Önce Undying temizlenirse bu durum olmaz.
 • Hex: Blood Favor, katil bir kurbana vurduğunda kurbanın palet kullanma yeteneğini 15 saniyeliğine engeller.

A Kademe

 • Hex: Crowd Control, kurban üçüncü seviyede hızlı bir şekilde camdan atlarsa 20 saniyeliğine pencereler kullanılamaz olur. Katil barakasında katili döngüye alan koşuşturmacayı bitiren hex, kurbanları palet kullanmaya itiyor.
 • Hex: Devour Hope, katil kurbanın asılı olduğu kancaya 24 metre uzakta olduğunda kancadan kurtarılan kurban için bir jeton kazanır. 2 kurban asıldığında hız artışı yaşar, 3 jeton olduğunda tek vuruşta kurbanı tek vuruşta düşürebilir ve 5 jeton olduğunda kurbanı kancaya asmadan elleriyle öldürebilir.
 • Hex: No One Escapes Death, tüm jeneratörler tamamlanıp kapıların açılma zamanı geldiğinde temizlenmemiş totem varsa aktive olan bu hex totemi sayesinde katil kaybettiği oyunu kazanmaya döndürebilir. Totem bulunup temizlenene kadar katil, tek vuruş atarak düşürmeye devam eder.

B Kademe

 • Hex: Third Seal, katil kurbana vurduğu zaman kurbanı lanetler ve aura okuma yeteneğini engeller. Bu körlükten ne kadar çok kurban etkilenirse birbirlerini bulma olasılıkları düşer. Ancak aynı anda tüm kurbanlara etkisi aynı değil. Bu yönden güçlü bir hex değil.
 • Hex: Plaything, asılan kurbanları habersiz duruma getirir. Hex totemi rastgele bir totem ile bağlıdır ve totem kırıldığı zaman aktif olur. İlk 90 saniye lanetli olarak oyuna başlayan kurban bu totemi temizleyebilir. Bu süre içinde jeneratör tamir etmemek kurbanların tek sıkıntısı olabilir yoksa katil için çok güçlü bir hex değil.
 • Hex: Retribution, herhangi bir totemi temizleyen kurban, 45 saniye boyunca habersiz olup katile görünür olur. Hex totemi temizlendiğinde ise 10 saniye boyunca kurbanlar katile görünür olur.

C Kademe

 • Hex: Huntress Lullaby, kurbanlar için korku şarkısı söyler ve katil, terör alanı içerisindeyken jeneratörlerdeki kurbanların hata yapmasına ve jeneratörün gerilemesine sebep olur. Kurban jeneratörde beceri denemelerini kaçırdığı her an jeneratör daha çok geriler. Katil, kurbanları kancaya astıkça beceri denemesinin sesi duyulmamaya başlar ve beşe ulaşınca ses tamamen kesilir. Hex totemi kırılınca çalışmaz.
 • Hex: Haunted Ground, oyuna başlarken iki totem tuzaklı olur, kırıldığı zaman patlama sesi çıkar ve katil, kurbanlara vurduğunda tek vuruşta yere düşürür. Katil yaralanmış bir kurbanın peşinde giderken sağlıklı bir kurbanı tek vuruşta yere düşürebilir.
 • Hex: Thrill of the Hunt, haritada bulunan her totem için jeton elde eder. Temizlenmeye başlanan totemler gittikçe yavaş temizlenir. Hex totemi kırılırken katile görüntülü ve sesli bildirim gider.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Xbox 20. Yıl Özel Yeni Kontrolcü ve Kulaklık Tanıttı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Xbox 20. Yıl Özel Yeni Kontrolcü ve Kulaklık Tanıttı

Sonraki İçerik
Görsel 6: FIFA Online 4 Sistem Gereksinimleri - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

FIFA Online 4 Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler