Days Gone PC’nin Çıkış Tarihi ve Özellikleri Açıklandı

Avatar photo
Takip Et
PlayStation’a özel olarak çıkış yapan açık dünya zombi oyunu Days Gone’ın PC çıkış tarihi kesinleşti.

Sony, PlayStation’a özel olarak çıkış yapan Days Gone’ın 18 Mayıs 2021’da PC’de 21:9 çözünürlük desteğiyle çıkacağını duyurdu.

Sony, çıkış tarihini duyurduğu fragmanında Oyunun 1. ve 3. parti kontrol cihazları, fare ve klavye ile oynanışa olanak sağlayacağından bahsetti.

Days Gone PC’de grafik özelleştirme seçenecekleri olacak.

Days Gone PC verisyonunda, detayları artırma, yeşillik ayarları ve grafik özelleştirmeleri gibi yeni görüntü özelleştirme seçenekleri de olacak.

Bu haber ayrıca pozitif yorumlar ve yüksek satış rakamları olmasına rağmen Bend’in yaptığı Days Gone 2 sunumunun reddedilmesinin ardından yayımlandı. Bend’in ayrıca yeni bir orijinal oyun üzerinde çalıştığı biliniyor, bunun Days Gone 2 ya da başka bir proje olup olmadığı ise kesin değil.

Days Gone PC‘nin ön sipariş ücreti, Steam ve Epic Games Store’da 280 TL.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Avatar photo

Minecraft 1.17 Güncellemesi İkiye Ayrılacak

Sonraki İçerik
Avatar photo

Discord Sticker Nasıl Atılır

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Oyun dünyasındaki son haberler ve eğlenceli içerikler paylaştığımız Instagram sayfamızı hemen takip etmek için 'Takip Et' butonuna tıklayın!