Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Cuphead The Delicious Last Course Nasıl Başlatılır?

Avatar photo
Takip Et
Büyük bir savaş için güzel bir gün ama yeni Inkwell Isle 4’e nasıl gidip Cuphead The Delicious Last Course DLC’sini başlatırsınız? İşte bilmeniz gerekenler.
Görsel 4: Cuphead The Delicious Last Course Nasıl Başlatılır? - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Cuphead The Delicious Last Course için uzun bir bekleyişin sonuna geldik. DLC, yeni bir bölge olan Inkwell Isle 4’ün yanı sıra birkaç yeni zorlu boss, yeni silahlar, tılsımlar ve Ms Chalice’e yeni bir oynanabilir karakter ekliyor. Temel oyunu bitirdiyseniz, bu yeni bölgede oynamak için can atacaksınız.

Bunu yapmak için önce Mausoleums birini tamamlamanız gerekir. Burada, bir vazoyu Spectre Syndicate’den korumanız gerekiyor. Vazonun içinde Legendary Chalice bulunuyor. Eğer tüm pembe hayaletleri savuşturursanız oyun size Super Art verecek.

Sadece bir Mausoleums görevini tamamlamanız gerekiyor, bunu yaptıktan sonra Mausoleums’un yanında yeni bir NPC sizi orada bekleyecek. Onlarla konuşun ve sizi tekneyle yeni Inkwell Isle 4’e götürsün. Ayrıca birkaç yeni karakterle tanışıp, The Delicious Last Course DLC’ye başlayacaksınız. Eğer geri dönmek istersen, aynı NPC ile tekrar konuşabilirsin.

Cuphead The Delicious Last Course DLC’sinden Bölümler

Cuphead’e yeni başladıysanız, Inkwell Isle 1’deki ilk Mausoleum’a ulaşmak için ilk olarak Run ve Gun seviyesi olan Forest Follies’i tamamlamanız gerekiyor. Bunu tamamladıktan sonra, yeni NPC açılacak ve sizi Inkwell Isle 4’e götürecek. Ancak, devam etmeden önce daha fazla Charm satın almalısınız ve birkaç boss’u daha yenmelisiniz. Bunları yaparken oyun mekaniklere alışıp, Cuphead The Delicious Last Course için hazır olacaksınız.

Cuphead The Delicious Last Course, Xbox One, PS4, PC ve Nintendo Switch platformlarında oynanabilir.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: The Division 2, 5. Yıl İçeriği Açıklandı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

The Division 2, 5. Yıl İçeriği Açıklandı

Sonraki İçerik
Görsel 6: Xbox Gamescom 2022'ye Katılacağını Doğruladı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Xbox Gamescom 2022’ye Katılacağını Doğruladı

Alakalı İçerikler
""