Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Crysis Remastered Trilogy Duyuruldu

Avatar photo
Takip Et
Crysis serisinin yeniden yapımlarını “Crysis Remastered Trilogy” adı altında bir paket olarak kullanıcılara sunulacak.

Crytek, ilk Crysis oyununun remastered versiyonundan sadece aylar sonra Crysis 2 ve Crysis 3 içinde remastered versiyonlarının geleceğini de duyurdu.

Twitter üzerinden yaptığı paylaşım ile oyunseverleri heyecanlandıran Crytek, Crysis, Crysis 2 ve Crysis 3 oyunlarının “Crysis Remastered Trilogy” adı altında bir paket olarak kullanıcılara sunulacağını açıkladı. Aynı zamanda Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered oyunları ayrı ayrı da satın alınılabilecek.

Crysis Remastered Trilogy, 2021 Sonbaharında çıkış yapacak.

Günler önce Crysis 2 oyununun başlangıcında söylenen bir repliğin, resmi hesap tarafından tweet atılması, sonrasında paylaşılan görseller, firmanın Crysis 2 Remastered üzerinde çalıştıkları şeklinde yorumlanmıştı. Hem Cyrsis 2 Remastered hem Crysis 3 Remastered versiyonlarının piyasaya sürüleceği açıklayan Crytek, tarihi ise 2021 sonbahar olarak gösterdi.

Crysis Remastered’de olduğu gibi yine sadece Epic Games mağazalarında satışa sunulacağı öngörülse de, oyunun çıkış fiyatı ve sistem gereksinimleri ise henüz bilinmiyor.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

VALORANT Mobil Cihazlara Geliyor

Sonraki İçerik

Battlefield 6’nın Tanıtım Tarihi Açıklandı

Alakalı İçerikler
""