Cities Skylines 2 Duyuruldu

Avatar photo
Takip Et
Paradox Interactive ve Colossal Order, Cities Skylines 2’yi duyurdu. Oyun bu yıl PC, PS5, Xbox Series X|S’e çıkış yapacak.
Görsel 4: Cities Skylines 2 Duyuruldu - Rehber - Oyun Dijital

Paradox Interactive ve Colossal Order, Cities: Skylines 2’yi, neredeyse tam sekiz yıl önce piyasaya sürülen oyununun devamı olarak duyurdu. Cities: Skylines 2 bu yıl içinde PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S’e gelecek.

Cities Skylines 2, uzun zamandır şehir kurma türünde olan boşluğu dolduracak. Tamamen gerçekçi ulaşım, ekonomi, inşaat ve ilk günden itibaren gelişmiş modlama özelliklerine sahip olacak. Ayrıca yıllar sonra konsollara gelen ilk oyunun aksine ilk günden itibaren konsollarda oynanabilir olacak.

Cities Skylines 2023’ün sonunda yeni nesil cihazlara çıkacak.

8 yıl önce çıkış yapan ilk oyun Cities Skylines’a çıkan genişletme paketleri ve güncellemelerle yeni oyun karşılaştırıldığında büyük bir fark olabilir. Bunların ne kadarının Cities Skylines 2’nin çekirdeğine yerleştirildiğini görmek ilginç olacak.

Colossal Order CEO’su Mariina Hallikainen şunları söyledi: “Cities: Skylines sekiz yıl önce piyasaya sürüldüğünde şehir kurma oyunlarının çıtasını sıfırladı ve biz de bu etkiden inanılmaz gurur duyuyoruz. Cities etrafında gelişen bir topluluk oluşturduk ve birçok kişiyi ilk kez şehir kurma ile tanıştırdık. Şimdi, şehir kurma türünde yeni bir adım atmak için edindiğimiz yılların deneyimini yine topluluğumuz ve yeni oyuncular için bir araya getirdik.”

Paradox Interactive CEO’su Fredrik Wester, devam oyununun “eşi benzeri görülmemiş miktarda kişiselleştirme ve oyuncu kontrolü” sunduğunu belirterek, “şehir kurma serisinin sınırlarını zorlamaya devam edecek” dedi.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Sherlock Holmes The Awakened Çıkış Tarihi Açıklandı - Rehber - Oyun Dijital

Sherlock Holmes The Awakened Çıkış Tarihi Açıklandı

Sonraki İçerik
Görsel 6: Lords Mobile 7. Yaşını Etkinlikler ve Sürprizlerle Kutluyor - Rehber - Oyun Dijital

Lords Mobile 7. Yaşını Etkinlikler ve Sürprizlerle Kutluyor

Alakalı İçerikler
""