Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Call Of Duty: Warzone’da Bir Görünmezlik Hatası Daha Ortaya Çıktı

Avatar photo
Takip Et
Görsel 4: Call Of Duty: Warzone'da Bir Görünmezlik Hatası Daha Ortaya Çıktı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Call of Duty: Warzone, oyuncuları görünmez yapan başka bir skine sahip ve bir kez daha satın almanız gereken bir görünüm. Aşağıdaki videoya göz atın ve daha fazla ayrıntı için okumaya devam edin.

YouTuber Scop3s_, 29 Ocak’ta Call of Duty: Warzone görünmezlik hatasını en son haliyle gösteren uzun bir video yayınladı. ‘Orman Ruhu’ GRINCH derisi, ghillie kıyafeti ve erm, mayo ve görünüşe göre görünmez olmanızı sağlıyor. Scop3s’e göre GRINCH derisi, oyuncuya ADS değilse 34 metrede ve düşmanlar nişan aldığında 55 metrede görünmezlik sağlıyor. 4X kapsamda, 125 metrede sadece oyuncunun kafası ve silahı görülebiliyor. Bu kesinlikle büyük bir sorun ve umarız Activision veya Raven Software en kısa sürede bu sorunu çözer.

Operatör haritanın daha karanlık bölgelerinde olduğunda Roze’u görmeyi neredeyse imkansız kılan aldatıcı mat siyah görünümü nedeniyle oyuncular arasında gerçekten popüler olmayan bir görünüm. ‘Rook’ kostümü, Battle Pass’ın 100. aşamasına ulaştığınızda alacağınız ödül, bu yüzden Call of Duty: Warzone oyuncuları, Battle Pass’ı satın almadan elde edemeyeceğiniz için ona “pay to win” skini olduğunu söylüyor. Bu yeni GRINCH kaplamasının yalnızca Eloko paketini 1.800 COD puanı karşılığında satın alabileceğini düşünürsek, bu “pay to win” görünümüne bir başka örnek.

Bununla birlikte, ilginç olan şey, ‘Orman Ruhu’ dış görünümünün uzun süredir oyunda olması ve başka hiç kimsenin oyuncuları görünmez hale getirebileceğini söylememiş olması. Belki de bu, son güncellemede ortaya çıkan geçici bir aksaklıktır – bunun bir kereye mahsus olmasını ve yakında düzeleceğini umabiliriz, çünkü görünmez bir oyuncuya ölmek oyuna sinirlenmek için yeterli.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Hitman 3 DLC'si İlk İki Oyundaki Haritalarda Geçebilir - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Hitman 3 DLC’si İlk İki Oyundaki Haritalarda Geçebilir

Sonraki İçerik
Görsel 6: Riot, VALORANT Hilecileriyle Dalga Geçti - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Riot, VALORANT Hilecileriyle Dalga Geçti

Alakalı İçerikler
""