Call of Duty Warzone Mobil Cihazlara Geliyor

Avatar photo
Takip Et
Activision, Call of Duty Warzone Mobil sürümünün geliştirildiğini duyurdu.
Görsel 3: Call of Duty Warzone Mobil Cihazlara Geliyor - Rehber - Oyun Dijital

Activision’ın resmi internet sitesinde yayımlanan iş ilanına göre şirket, “Call of Duty Warzone’un heyecan verici, akıcı ve büyük ölçekli aksiyonunu hareket halindeki oyunculara sunacak bir AAA mobil deneyimi” geliştirmek için bir ekip kuracak.

İş alımına açık pozisyonlar; Solid State Studios, Beenox, Digital Legends ve Demonware dahil olmak üzere çeşitli stüdyolarda mühendislik, tasarım, sanat, pazarlama gibi alanlarda yer alıyor.

Call of Duty Warzone Mobile, CoD: Mobile’dan tamamen ayrı bir oyun olacak.

Bildiğiniz gibi Activision’ın halihazırda Call of Duty Mobile adlı bir mobil oyunu bulunuyor, ancak anladığımız kadarıyla Call of Duty Warzone Mobile tamamen farklı bir oyun olacak. Eğer bilmiyorsanız Call of Duty Mobile en popüler mobil oyunların arasında yer alıyor. Şu anda tahmini olarak aylık 56,6, günlük 6,5 milyon ortalama aktif kullanıcıya sahip. 1 Ekim 2019’da piyasaya sürülen oynaması ücretsiz oyun, aynı gün 2 milyonun üzerinde indirildi.

Kullanılabilirliğinin ikinci gününde 20 milyon indirmeye ulaştı ve birkaç ay içinde tahmini 500 milyon dolardan fazla gelir elde etti.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 4: PC Building Simulator 2 Duyuruldu - Rehber - Oyun Dijital
Avatar photo

PC Building Simulator 2 Duyuruldu

Sonraki İçerik
Görsel 5: Bir Farklı Hayat Deneyimi Popmundo - Rehber - Oyun Dijital
Avatar photo

Bir Farklı Hayat Deneyimi Popmundo

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Oyun dünyasındaki son haberler ve eğlenceli içerikler paylaştığımız Instagram sayfamızı hemen takip etmek için 'Takip Et' butonuna tıklayın!