Call of Duty Vanguard İçin İlk Tanıtım Videosu Yayınlandı

Takip Et
Activision Blizzard, geçtiğimiz günlerde görüntüleri sızdırılan Call Of Duty Vanguard’ın ilk tanıtım fragmanını yayınladı.

Geçtiğimiz günlerde Call of Duty Vanguard’ın görüntülerinin, Call of Duty: Black Ops Cold War güncellemesinde bulunan dosyalardan, veri madencileri tarafından ortaya çıkarıldığını söylemiştik. Bu haberden 5 gün sonra Activision Blizzard, oyunun tanıtım videosunu yayınladı.

Tanıtım fragmanı II. Dünya Savaşı döneminden çeşitli savaş sonrası sahneleriyle açılıyor. Şehrin molozlarında, patlamış araç parçalarında insan yüzü silüetleri görüyoruz. Potansiyel olarak savaştaki askerlerin bireysel hikayelerine daha yakından bakılacağı ima ediliyor. Halihazırda, onlarca 2.Dünya Savaşı oyunu oynamış olan bizleri etkilemek için yeni bir şey sunmaları gerekiyor.

Call of Duty Vanguard için, Call of Duty Warzone’da açıklama etkinliği düzenlenecek.

Açıklamanın bir parçası olarak, Call of Duty Warzone’da sınırlı süreli özel bir çift XP etkinliği düzenlenecek. Oyuna giriş yapan ve 19 Ağustos’ta Türkiye saatiyle 19:30’da oynayan herkes iki kat XP, iki kat Weapon XP ve iki kat Battle Pass XP kazanacak. Açıklama etkinliğinin kendisi daha sonra oyun içinde 20:30’dan itibaren başlayacak.

Call of Duty Vanguard, 2017’de Call Of Duty WWII oyununun geliştiricisi Sledgehammer Games tarafından geliştirilecek ve yönetilecek.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Wonder Woman Fortnite’a Geliyor

Sonraki İçerik

Internet Cafe Simulator Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.