Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Call of Duty Modern Warfare 2 Beta Eylül’de Çıkıyor

Avatar photo
Takip Et
Call of Duty Modern Warfare 2, PlayStation oyuncuları için 15 Eylül’de, PC ve Xbox oyuncuları içinde sonraki hafta içinde erişime açılacak.
Görsel 4: Call of Duty Modern Warfare 2 Beta Eylül'de Çıkıyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Call of Duty: Modern Warfare 2 Ekim tarihinde çıkacak. Serinin önceki oyunlarında olduğu gibi oyuncular oyunu çıkış tarihinden önce deneyimleme şansı yakalayabilecekler. Yakın tarihli bir sızıntı, beta sürümünün ağustos ayında geleceğini öne sürmüştü, ancak bu tarih Eylül ayına ertelendi.

Eylül ayına geldiğimizde PlayStation, her zaman olduğu gibi oyuncuları için oyunu erken erişime sunacak. İddiaya göre, 15 Eylül’den itibaren ön sipariş ile oyuna sahip olanlar, Call of Duty Modern Warfare 2’nin PS5 ve PS4’teki beta sürümüne erken erişim elde edecek. Daha sonrasında PlayStation oyuncuları ön siparişten 2 gün sonra yani 17 Eylül tarihinde oyunun beta sürümünü oynayabilecek.

Tabi ki, sadece PlayStation oyuncuları beta testlerine katılmayacak. 22 Eylül’den itibaren Xbox Series X/S, Xbox One ve PC’de oyun için ön sipariş verenler beta testlerine katılabilecek. 24 Eylül’den 26 Eylül’e kadar tüm platformların oyuncuları betaya erişebilecek.

Call of Duty: Modern Warfare 2

Ralph Valve’e göre Activision, ağustos ayında ayrıntılar ve oynanış açısından “daha geleneksel oyun modlarına, yeni oyun sistemlerine ve birkaç sürprize” yoğunlaşacak. Bu sayede ağustos ayında sık sık sızdırılan DMZ modunun olup olmayacağını öğrenme şansına erişeceğiz.

Call of Duty Modern Warfare 2 Oynanış Videosu

Çıkış tarihinden önce oyundan oynanış görüntülerini izlemek isterseniz aşağıdan ulaşabilirsiniz. İşte karşınızda yeni Call of Duty Modern Warfare 2.

Call of Duty Modern Warfare 2, 28 Ekim’de PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One ve PC platformlarında piyasaya sürülecek.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
En İyi 15 PlayStation Plus Oyunu

En İyi 15 PlayStation Plus Oyunu

Sonraki İçerik
Görsel 5: God Of War Ragnarok Çıkış Tarihi Doğrulandı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

God Of War Ragnarok Çıkış Tarihi Doğrulandı

Alakalı İçerikler
""