Call of Duty Back Ops Cold War Season Four Güncellemesi

Takip Et
Yeni gelen Call of Duty Back Ops Cold War Season Four güncellemesiyle tonlarca yeni içerik geliyor.

Bugün hem Call of Duty Black Ops Cold War hem de Call of Duty Warzone’da “Season Four” lansmanını görüyoruz. Oyunlara tonla yeni içerik, mod ve silah geliyor. Yeni bir Zombies deneyimi Mauer Der Toten, Warzone’da yeni bir hedef modu, klasik bir haritanın dönüşü ve Blops çok oyunculu modunda yeni modlar ve daha fazlası var.

Maur Der Toten, Outbreak’te Operasyon Excision olaylarından sonra kurulan bir Zombies haritasıdır. Ekibiniz, özgürlükleri karşılığında Albay Kravchenko için çalışıyor ve şimdi zombiler tarafından işgal edilen savaşla dolu Berlin’de bulunuyor.

Harita ayrıca etkinleştirildiğinde zombileri vuran bir robot yardımcı Klaus’u, zeplinleri, yeni bir silahı ve oyuncuların daha fazla silah taşımasını sağlayan Mule Kick’in geri dönüşünü içeriyor.

Dördüncü Sezon ile  Call Of Duty Cold War’a Rush haritası geri dönüyor.

Ölümsüzlerin dışında, Blops Cold War çok oyunculu oyunu, bir paintball sahasında geçen 6’ya 6 bir harita olan Call of Duty: Black Ops 2’den Rush’ın dönüşünü içeriyor. Sezonun ilerleyen saatlerinde, yeni bir Paintball Moshpit modu,  paintball görsel efektleri ve vuruş sesleri sunacak. Bugünün güncellemesi aynı zamanda hepimizin aşina olduğu Capture the Flag modunu da ekliyor.

Ayrıca burada ayrıntılı olarak açıklanan bir sürü kozmetik ve mağaza malzemesi var.

Dördüncü Sezon ayrıca her iki oyunda da oyunculara yakın mesafeli çatışmalar için yeni bir silah getiriyor. . OTs 9 SMG  piyasaya sürüldü ve şu şekilde tanımlandı: “Yüksek ateş hızında sağlam hasar verme yeteneği nedeniyle CQB Operatörleri arasında kutsal olan, önceden sınıflandırılan OTs 9, hasar ve ateş hızı açısından Bullfrog ile karşılaştırılabilir.

Ayrıca ‘Dördüncü Sezon’ ile beraber  kazanılabilir bir yakın dövüş silahı olarak büyük bir topuz ve tabi ki yeni operatör Weaver ekleniyor.

Görsel 4: Call of Duty Back Ops Cold War Season Four Güncellemesi - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Warzone, herhangi bir Overwatch veya TF2 oyuncusunun aşina olduğu mod, Payload’ı sunuyor. 20 oyuncudan oluşan iki takımın karşı karşıya gelir, saldıran taraf kontrol noktalarında araçlara eşlik etmeye çalışırken, savunucuların onu durdurmaya çalışır. Burada savunma ekibinin, trenleri yok edene kadar raylarda oyalayacak engeller satın alıp inşa edebilmesi gerekiyor.

Görsel 5: Call of Duty Back Ops Cold War Season Four Güncellemesi - Oyun Haberleri - Oyun DijitalSeride daha önce görülen ve aslında Black Ops Cold War’da da bulunan; rakip oyuncuları patlamadan yaklaşık bir dakika önce otomatik olarak vuran Sentry Gun’a yeni bir öldürme serisi eklendi.

Ayrıca, iki normal sözleşmeyi tamamladıktan sonra kaçak mal sözleşmelerinin ortaya çıktığı, zaman sınırlı bir ‘Blueprint Blitz’ etkinliği olacak. Kaçak sözleşmeler, eğer çıkarılabilirlerse kalıcı silah planları ve mevcut maçta bir miktar nakit para veriyor. Ödüller, önceki sezonluk silahları içerecek.

Dördüncü Sezon şimdi yayında ve PC’de Black Ops Cold War yaması HD dokular olmadan 13 GB, Hd dokularla 21.2 GB. Warzone yaması, Modern Warfare’ın yüklü olmasına bağlı olarak 9.2 GB  veya 10.4 GB boyutlarında.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Resident Evil Village Çok Oyunculu Modu 2022’ye Ertelendi

Sonraki İçerik

Rubber Bandits Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler