BBL Esports Finale Adını Yazdıran İlk Takım Oldu

Avatar photo
Takip Et
BBL Esports rakibi OtherSide ile olan maçını 2-0 kazanarak adını 2. aşama 2. hafta finallerine yazdırdı. Espor haberleri artık Pilli Oyun’da.

Riot Games tarafından düzenlenen VALORANT’ın şimdiye kadarki en büyük turnuvası Valorant Challengers Tour hız kesmeden devam ediyor.

BBL Esports 17 Nisan saat 18.00’de başlayan OtherSide maçını 2-0 kazanarak adını 2. aşama 2. hafta finallerine yazdırdı.

BBL Esports yine bir seriyi Comeback ile kazandı.

Görsel 2: BBL Esports Finale Adını Yazdıran İlk Takım Oldu - Rehber - Oyun Dijital

Oynanan ilk harita olan Bind’ın ilk yarısını 5-7 tamamlayan BBL Esports toparlanıp ikinci yarı da sadece 3 el kaybederek ilk haritayı kazandı. Oynanan ikinci harita olan Ascent’in ilk yarısında sadece 4 el alabilmelerine rağmen, uzatmalara kadar giderek haritayı kazandı ve finale adını yazdırdı.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Avatar photo

Nvidia Stok Sorununun 2021’de Devam Edeceğini Söyledi

Sonraki İçerik
Avatar photo

Amazon, Yüzüklerin Efendisi Oyununu İptal Etti

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Oyun dünyasındaki son haberler ve eğlenceli içerikler paylaştığımız Instagram sayfamızı hemen takip etmek için 'Takip Et' butonuna tıklayın!