Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Back 4 Blood’a Çevrimdışı Oynama Özelliği Geliyor

Avatar photo
Takip Et
Artık internet bağlantısı gerekmeden Back 4 Blood hikayesinde ilerlenebilecek.
Görsel 4: Back 4 Blood'a Çevrimdışı Oynama Özelliği Geliyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Back 4 Blood’un aralık ayı güncellemesi bugün yayımlandı, güncellemeyle birlikte bir dizi özellik değişiyor.

Bunlardan şüphesiz en önemlisi, uzun zamandır beklenen çevrimdışıyken hikâyede ilerleyebilme özelliği. Artık hikâye modunda ilerleyebilmek internet bağlantısına ihtiyacınız olmayacak. Oyunun çıkışından beri oyuncular tarafından talep edilen bu özellik, birçok oyuncuyu mutlu edecektir.

Back 4 Blood aralık güncellemesiyle yapılan değişiklikler

Yayımlanan güncelleme ayrıca, oyuna “Burn Cards” isimli yeni bir kart türü ekliyor. Yeni eklenen kartlar, güvenli odada kullanılacak ve kazanç arttırma, dayanıklılık artışı, anında iyileşme gibi özellikler kazandıracak.

Diğer büyük bir değişiklik ise oyunun zorluk ayarlarında gerçekleşti. Back 4 Blood’da bulunan zorluk ayarları tekrardan düzenlendi.

“Veteran” zorluğunda dost ateşi hasarı düşürülürken can, hasar ve mühimmat miktarları arttırıldı. Artık, güvenli odalar travmayı iyileştirecek ve oyuncular devam ederken daha hızlı iyileşme ve daha fazla para kazanacaklar. İlk yardım dolapları ekstra ücretsiz kullanıma sahip olacak.

Oyuna ayrıca yeni karakter görünümleri, silah görünümleri, amblemler ve spreyler eklendi. Değişikliklerin tam listesini Back 4 Blood’un resmi sitesinde bulabilirsiniz.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: IndieWay Aralık Başlıyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

IndieWay Aralık Başlıyor

Sonraki İçerik
Görsel 6: GTA Online'ın PS3 ve Xbox 360 Sunucuları Kapanıyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

GTA Online’ın PS3 ve Xbox 360 Sunucuları Kapanıyor

Alakalı İçerikler
""