Back 4 Blood Çıktığı Gün Xbox Game Pass’de Olabilir

Avatar photo
Takip Et
Yayımcı Warner Bros, Back 4 Blood’un lansman günü Xbox Game Pass’e dahil olabileceğini sızdırdı.

Warner Bros. Back 4 Blood’un çıkış duyurusunu yanlışlıkla sızdırmış gibi gözüküyor. Left 4 Dead’in yaratıcısı Turtle Rock’ın co-op nişancı oyunu Back 4 Blood, lansman günü Xbox Game Pass’e gelebilir. Haber, çıkış tarihi yaklaşan oyunun Summer Games Fest YouTube canlı yayınının açıklamasından sızdırıldı.

Back 4 Blood’un lansman günü Xbox Game Pass’a geleceği Reddit kullancısı tarafından sızdırıldı.

Reddit kullanıcısı u/EricKillMongerz tarafından tespit edilen sızıntı, açıklamanın alt taraflarına doğru oyunun Xbox ve PC üzerinde ilk gün Game Pass’e dahil olacağını ortaya çıkardı. Sızıntı söylentileri başladıktan sonra resmi kanal üzerinde yayımlanan video gizliye alındı, ancak muhtemelen bu cümle kaldırıldıktan sonra tekrardan yayına alınacaktır.

Videonun açıklama kısmında “Back 4 Blood, Xbox Series X/S ve Xbox One’ın yanı sıra Windows 10 PC’de lansman sırasında Xbox Game Pass’e gelecek.” yazıyordu. Oyunun tanıtım canlı yayınından yaklaşık iki saat önce, Microsoft ve Bethesda canlı yayını yapılacak. Büyük bir ihtimalle Game Pass ile ilgili haberler bu yayında duyurulacaktır.

Back 4 Blood, Ağustos ayında açık betaya girecek, 12 Ekim’de ise PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de piyasaya sürülecek.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Xbox Oyuncu Etiketi Nasıl Değiştirilir

Sonraki İçerik

Rainbow Six Extraction Çıkış Tarihi Açıklandı

Alakalı İçerikler
""