Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Apex Legends’ın Yeni Legend’ı Seer

Takip Et
Yaklaşan Sezon 10 ile beraber, Apex Legends’a gelecek yeni legend da belli oldu: Seer.

Sonunda Respawn Entertainment’ın Apex Legends’taki bir sonraki karaktere odaklanan tanıtımları gelmeye başladı. Sezon 10 çok yakında ve ondan önceki diğer sezonlar gibi, muhtemelen büyüyen oynanabilir savaşçılar listesine yeni bir eklemenin yanı sıra olası harita değişiklikleri veya yepyeni bir harita bulabilriz. Outlands’den yeni bir hikaye fragmanı ile, yeni legend Seer duyuruldu.

Seer ve Apex Legends Sezon 10’daki diğer büyük değişiklikler hakkında daha fazla ayrıntı 22 Temmuz’da açıklanacak.

Kısa fragman, yeni legend’ın arka planını – benzersiz doğumunu – bizlere gösteriyor. Seer, bir asteroit kendi gezegeninin uydusuna çarparken, loş ışıklı yüksek katlı bir dairede doğar. Annesi, güvenin gizemli işaretini taşır, bu da yeni legend’ı dünyaya geldiğinde lanetli bir çocuk haline getirir. Anlatıcının dediği gibi, “Çocuğun bakışlarını reddedin ya da çözülün. Bir bakış, bir dağı toza çevirir.”

Apex Games galaksiler arası yıldızlığa yükseldiğinde, yeni legend yılların savaş tecrübesine sahip bir yetişkindir. Göğsünün ortasında, doğum sırasında miras aldığı uyuyan güçleri yönlendiren altın bir mücevher yatıyor. Fragmanın sonunda, Seer’in yeteneklerinden birine gizlice bir göz atıyoruz. Seer güçlerini harekete geçiriyor ve vücudundan parçacıklar şeklinde ışık huzmeleri çıkarıyor. Işını ekran dışındaki bir düşmana atıyor.

Şuan için yetenekleri ile ilgili fazla bir bilgimiz olmasa da, 22 Temmuz’dan sonra anlayacağız.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Skate 4 EA Play Yayınında Olmayacak

Sonraki İçerik

Tom Clancy’s Xdefiant Duyuruldu

Alakalı İçerikler
""