Apex Legends Sezon 9’un Çıkışıyla Yeni Bir Rekor Kırdı

Avatar photo
Apex Legends Sezon 9’un çıkışıyla oyun Steam’de 277.417 eşzamanlı oyuncuya ulaştı.
Takip Et

Steamdb’ye göre, Respawn’ın battle royale oyunu, Apex Legends Sezon 9 Legacy‘nin piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra Steam’de 277.417 eşzamanlı oyuncuya ulaştı.

Bu sayı, günün erken saatlerinde olduğu ve sunucu sorunlarının azaldığı için daha da yükselebilir. Yeni sezon dün çıkış yaptığında, oyuncular oyuna girmeden önce uzun bir bekleyişle karşı karşıya kaldılar ve “EA sunucularına bağlanılamıyor” veya “sunucu bulunamadı” gibi mesajlarla selamlandılar.

Apex Legends Sezon 9 ile gelen yenilikler;

Apex Legends sürekli olarak Steam’de yeni oyuncu rekorlarına ulaşırken, bu yolda yeni sezonun arkasındaki söylentiler büyük bir faktör. Yeni legend Valkyrie’nin yanı sıra oyuncuları “battle royale’in ötesine” götüren Arenas adlı yeni bir modumuz da bekliyor.

Ayrıca Valkyrie, Titanfall 2’den bir pilotun kızı ve bize Respawn’ın hayranlarının en sevdiği oyun serisine başka bir bağlantı veriyor.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Avatar photo

Riot Breeze’i VCT Masters Reykjavík’ten Çıkardı

Sonraki İçerik
Avatar photo

Ücretsiz The Division Heartland Duyuruldu

Alakalı İçerikler

Deprem bölgesinde yer alan dostlarımıza yardımcı olabilmek için aşağıdaki bağlantıları kullanarak bağış yapabilir, ihtiyaç maddeleri satın alabilir ya da kan bağışı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.