Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Among Us PlayStation Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Avatar photo
Takip Et
Son zamanların popüler oyunlarından Among Us PlayStation çıkış tarihi sızdırıldı fakat kesinlik taşımıyor.

Among Us, 2018’de çıkış yapmasına rağmen geçen yıl oyuncular arasında çok popüler olmayı başarmıştı. Neredeyse bir gecede Among Us, mobil cihazlarda ve PC’de dünyadaki herkes tarafından oynandı.

Oyunun bu kadar popüler olmasının ardından konsol oyuncuları, oyunun yapımcılarına bir konsol sürümü oluşturmaları için talepte bulundu.

Geliştiriciler konsol oyuncularının isteğini dikkate aldı ve Nintendo Switch için oyunun bir sürümünü yayınladılar. Xbox ve PlayStation sürümlerinin de bu yılın sonlarında çıkış yapacağını açıkladılar.

Mart ayında Innersloth, Among Us’ın 2021’de Xbox Series X|S ve Xbox One‘e sonra bir ay sonra da PlayStation 4 ve PlayStation 5‘e çıkış yapacağını duyurdu.

Şu anda 2021’in yarısına geldik ve konsol oyuncuları Among Us konsol sürümlerine ne zaman ulaşabileceklerini bilmek istiyorlar. Eğer son veritabanı sızıntıları gerçeklik taşıyorsa, Among Us PlayStation çıkış tarihi çok yakın bir tarih olabilir.

Sızıntılara göre Among Us PlayStation Çıkış Tarihi 31 Ağustos 2021 olacak.

Tabii ki, bu tarih sadece bir yer tutucu olabilir ve hiçbir şekilde kesin olarak Among Us PlayStation çıkış tarihi olduğunu söylemiyoruz.

Bu nedenle, bu bilgiyi onaylanmış bir çıkış tarihi olarak düşünmeyin, ancak doğruysa, Among Us PlayStation sürümü iki aydan daha kısa bir süre içinde çıkış yapabilir.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Horizon Chase Turbo Sistem Gereksinimleri

Sonraki İçerik

Zonic’in Astralis’den Ayrılmayı Planladığı Söyleniyor

Alakalı İçerikler
""