Assassin’s Creed Valhalla Siege of Paris DLC Paketi Sızdırıldı

Avatar photo
Takip Et
Yakında duyurulması beklenen Siege of Paris DLC paketi, bazı detayları ile birlikte basına sızdırıldı.

Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla’yı piyasaya sürmeden önce bir açıklama yapmış ve çıkış sonrası yol haritalarını kullanıcılarla paylaşmıştı. İki eklenti ve bir özel görev ekleyeceklerini belirtirken bunların The Siege of Paris ve Wrath of the Druids adı ile paylaşacaklarını açıklamıştı.

Ubisoft geçtiğimiz ay ilk büyük genişletmesi olan Wrath of the Druids DLC paketini oyuncuların beğenisine sundu. Bu eklenti ile Eivor için yeni bir macera yaratan Ubisoft, hikayenin temelinde ise İrlanda mitlerine ve İrlanda krallarına yer veriyor.

Siege of Paris DLC’si ana hikayenin 8 yıl ilerisinde geçecek.

Sızdırılan bilgilere göre Siege of Paris eklentisi ile zaman 8 yıl ileriye akacak. Assassin’s Creed Valhalla ve oyuna eklenen ilk eklenti de tarihler 877 yılını gösteriyordu. Ancak yeni genişletme ile Eivor maceralarına 885 yılında devam edecek.

Bununla birlikte önceden de tahmin edildiği gibi hikaye Fransa’da geçecek. İddialara göre hikayenin temelinde ise Eivor’un Paris’te sıkışıp kalmış İskandinav halklarına yardım etmesi ve Francia Krallığın’ın tek bir kralın altında birleşmesi var.

Eklenti ile ilgili birçok detay merak edilirken, Ubisoft tarafından iddialara yanıt olarak herhangi bir açıklama henüz yapılmadı.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, Sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Rust Üssünüzün Güvenliği Artık Telefonunuzda

Sonraki İçerik

Xbox Fransa Xbox Game Pass Festivalini Duyurdu

Alakalı İçerikler
""