2021 Steam Kış İndirimi’ndeki En İyi Oyunlar

Avatar photo
Steam’in 2021 yılındaki son indirimi başladı. 2021 Steam Kış İndirimleri’nden indirimli fiyata alabileceğiniz en iyi oyunları listeledik.
Takip Et
Görsel 4: 2021 Steam Kış İndirimi'ndeki En İyi Oyunlar - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Steam’in 22 Aralık – 5 Ocak tarihleri arasında sürecek 2021’deki son büyük indirimi başladı ve birçok popüler oyun indirime girdi. Bu içeriğimizde, sizin için en iyi 2021 Steam Kış İndirimi fırsatlarına bir göz atacağız.

Steam’de birçok kategori ve oyun bulunuyor dolayısıyla istediğiniz oyunu bilmek biraz kafa karıştırıcı olabilir, bu yüzden 2021 Steam Kış İndirimi’nde kaçırmamanız gereken birkaç oyunu listelemeye karar verdik.

2021 boyunca yayınlanan çok sayıda yüksek kaliteli oyun olduğu için bu yıl PC oyuncuları için harika bir yıl oldu. Hitman 3 gibi iyi olanlardan bazıları Epic Games Store’a özel kalsa da yine de Steam’de bazı harika seçenekler var.

Görsel 5: 2021 Steam Kış İndirimi'ndeki En İyi Oyunlar - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Steam Kış İndirimleri’nden alabileceğiniz en iyi 16 oyun

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 6: GTA Online Yılbaşı'na Özel Araba Dağıtıyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital
Avatar photo

GTA Online Yılbaşı’na Özel Araba Dağıtıyor

Sonraki İçerik
Görsel 7: Ready or Not Sistem Gereksinimleri - Oyun Haberleri - Oyun Dijital
Avatar photo

Ready or Not Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler

Deprem bölgesinde yer alan dostlarımıza yardımcı olabilmek için aşağıdaki bağlantıları kullanarak bağış yapabilir, ihtiyaç maddeleri satın alabilir ya da kan bağışı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.