2021 Steam Kış İndirimi’ndeki En İyi Oyunlar

Avatar photo
Takip Et
Steam’in 2021 yılındaki son indirimi başladı. 2021 Steam Kış İndirimleri’nden indirimli fiyata alabileceğiniz en iyi oyunları listeledik.
Görsel 3: 2021 Steam Kış İndirimi'ndeki En İyi Oyunlar - Rehber - Oyun Dijital

Steam’in 22 Aralık – 5 Ocak tarihleri arasında sürecek 2021’deki son büyük indirimi başladı ve birçok popüler oyun indirime girdi. Bu içeriğimizde, sizin için en iyi 2021 Steam Kış İndirimi fırsatlarına bir göz atacağız.

Steam’de birçok kategori ve oyun bulunuyor dolayısıyla istediğiniz oyunu bilmek biraz kafa karıştırıcı olabilir, bu yüzden 2021 Steam Kış İndirimi’nde kaçırmamanız gereken birkaç oyunu listelemeye karar verdik.

2021 boyunca yayınlanan çok sayıda yüksek kaliteli oyun olduğu için bu yıl PC oyuncuları için harika bir yıl oldu. Hitman 3 gibi iyi olanlardan bazıları Epic Games Store’a özel kalsa da yine de Steam’de bazı harika seçenekler var.

Görsel 4: 2021 Steam Kış İndirimi'ndeki En İyi Oyunlar - Rehber - Oyun Dijital

Steam Kış İndirimleri’nden alabileceğiniz en iyi 16 oyun

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: GTA Online Yılbaşı'na Özel Araba Dağıtıyor - Rehber - Oyun Dijital
Avatar photo

GTA Online Yılbaşı’na Özel Araba Dağıtıyor

Sonraki İçerik
Görsel 6: Ready or Not Sistem Gereksinimleri - Rehber - Oyun Dijital
Avatar photo

Ready or Not Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Oyun dünyasındaki son haberler ve eğlenceli içerikler paylaştığımız Instagram sayfamızı hemen takip etmek için 'Takip Et' butonuna tıklayın!