2020’de Spider Man: Miles Morales 4.1 Milyondan Fazla Sattı

Avatar photo
Takip Et
Görsel 4: 2020'de Spider Man: Miles Morales 4.1 Milyondan Fazla Sattı - Sistem Gereksinimleri - Oyun Dijital

PlayStation 5’in çıkış oyunlardan birisi olan Spider Man: Miles Morales 2020’nin sonuna kadar 4.1 milyon kopya sattı, halbuki oyun 2020 Kasım’ında çıkmıştı.

Sony’nin 2020 Finansal 3. Çeyrek raporuna göre oyun 31 Aralık 2020 tarihine kadar 4.1 milyon kopyadan fazla sattı. Bu satılan 18,4 milyon adede ulaşan PlayStation 5 satışlarının sayısına ve aynı yıl 103,7 milyona ulaşan toplam PS5 ve PS4 oyun satışlarına katkıda bulundu.

İnsanlar hala bir tane PlayStation 5 almak için mücadele gösteriyor olsa da, FY2020 sunumunda Sony’nin 2020’de 4.5 milyondan fazla PlayStation 5 sattığı ortaya çıktı. Sony ayrıca, 2021 Mart ayı sonunda sevk edilen 7,6 milyon adet PS5 hedefine ulaşma yönünde ilerlediklerini de belirtti.

Görsel 5: 2020'de Spider Man: Miles Morales 4.1 Milyondan Fazla Sattı - Sistem Gereksinimleri - Oyun Dijital

Spider Man: Miles Morales oynadınız mı?

IGN’e göre, Miles Morales’in selefi, ilk Spider-Man PS4 oyunu, piyasaya sürüldüğü ilk üç gün içinde 3,3 milyon birim satarak daha önce bu sayıyı hızlı bir şekilde aşmıştı. Benzer şekilde Young Horses’ın aynı zamanda diğer bir PS5 çıkış oyunu olan 2020 sürümü Bugsnax, stüdyonun bir önceki oyunu olan Octodad: Deadlist Catch’i birkaç ay içinde çoktan sattı.

Spider Man: Miles Morales, 21 Kasım 2020’de PS4 ve PS5’te yayınlandı ve PS4’teki 2018 Spider-Man’in devamı niteliğinde. Imsoniac Games tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan oyun, Spider Man olmasının yanı sıra kişisel hayatın sorumluluklarınında da gezinirken ilk Spider-Man oyununda yer alan Spider-Man Miles Morales‘i takip ediyor.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, Sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 6: Yeni Battlefield Oyunu Bu İlkbahar'da Açıklanacak - Sistem Gereksinimleri - Oyun Dijital

Yeni Battlefield Oyunu Bu İlkbahar’da Açıklanacak

Sonraki İçerik
Görsel 7: iOS'a Yeni Nesil Kontrolcü Desteği Geliyor - Sistem Gereksinimleri - Oyun Dijital

iOS’a Yeni Nesil Kontrolcü Desteği Geliyor

Alakalı İçerikler
""